AFFILIATE PROGRAM

Vítejte v našem provizním programu FOTOSONY.cz.

Nabízíme vám provizi až 2.5% z nákupu každého zákazníka, který přijde z vašeho odkazu. Provize začíná na 1% a automaticky se zvedá dle dosaženého konverzního prodeje v daném měsící. V každé úrovni affiliate partnera získáváte drobnou odměnu nejen za dokončený nákup, ale i z pouhého klinutí. E-SHOP si zákazníka přicházejícího z vašeho odkazu "pamatuje" 14 dní. Pokud za toto období nakoupí, tak se konverze připisuje k vašemu účtu. Vyčerpat své konverze můžete buď fakturou (OSVČ a firmy) nebo slevou ve stejné hodnotě v našem e-shopu. 

Proč se stát partnerem? 

Dobrý affiliate partner je schopen si měsíčně pravidelně vydělat částku v řádech tisíců korun. Pro mnoho lidí je to způsob jak získat z vytvářeného obsahu zpět nějaké prostředky pro svou další činnost. 

Zajímá vás více? Chcete vědět co Vám dokážeme nabídnout? Kontaktujte nás na eshop@fotosony.cz.

VSTUP DO AFFILIATE PROGRAMU

Staňte se našim partnerem - je to snadné:

  • zaregistrujte se v našem programu jako náš obchodní partner
  • vyberte si banner, nebo odkaz a umistěte jej:
    • na váš web,nebo blog
    • do e-mailu, který pošlete lidem, které by toto téma mohlo zajímat (nespamujte)
    • na vašem profilu na Facebooku
  • bude skvělé, pokud přidáte k odkazu nebo banneru vaši zkušenost, nebo vaše osobní důvody, proč se vám výrobky líbí a proč je doporučujete
  • můžete také natočit video, přidat vlastní fotoreportáž, nebo jinak kreativně a vkusně k téma zpracovat

Pokud na základě vašeho odkazu u nás někdo nakoupí, uvidíte tuto aktivitu okamžitě v Menu - Přehledy. O proběhlé objednávce a její výši vám přijde také e-mail do vaší schránky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení