SAMYANG AF 85mm f/1.4 FE

Kód: 1268
Neohodnoceno
Značka: Samyang
16 699 Kč 13 800,83 Kč bez DPH
Na dotaz

Společnost Samyang rozšiřuje svou řadu AF objektivů pro bezzrcadlovky Sony s full frame snímačem díky tomuto klasickému, rychlému objektivu; Samyang AF 85mm f/1.4 FE.


Nový teleobjektiv Samyang AF 85 mm f/1.4 FE se svou krátkou ohniskovou vzdáleností a velkou maximální clonou je ideálním objektivem pro každého fotografa, který miluje portréty a jiné snímky s jemným a krásným efektem bokeh!

Jedná se o šestý AF objektiv Samyang určený pro bezzrcadlovky s bajonetem Sony E. Stejně jako u předchozích modelů může být použit jak s full frame fotoaparáty Sony A7 a A9, tak i s řadou Sony A6xxx s APS-C snímačem. Objektiv má rychlý, tichý a přesný motor automatického ostření, což je důležité pro pořizování portrétů, kdy chcete získat dokonalou ostrost na očích fotografované osoby.

Přehled důležitých vlastností

  • Rychlý 85mm teleobjektiv s bajonetem Sony E / FE
  • Kompatibilní s full frame (může být také použito se snímačem APS-C)
  • Rychlé a tiché automatické ostření
  • Vysoká kvalita optické konstrukce s HR a ED členy
  • Měkký a krásný efekt bokeh

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoká ostrost a krásný bokeh

Objektiv Samyang AF 85 mm f/1.4 FE je navržen tak, aby poskytoval vynikající optický výkon, vysokou ostrost a krásný bokeh. Optická konstrukce tohoto objektivu se skládá z 11 členů uspořádaných v 8 skupinách a zahrnuje 1 ED člen s nízkým rozptylem světla pro zabránění chromatické aberace. Pro dosažení maximálního rozlišení použila společnost Samyang také 4 HR členy (High Refractive) s vysokým indexem lomu. Ty také přispívají k relativně kompaktní velikosti objektivu (méně než 10 cm). Díky 9ti lamelové cloně lze vytvořit měkké, rozmazané pozadí.

Efektivní povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) od společnosti Samyang zajišťuje, že snímky vždy vykazují vysoký kontrast a lesk, stejně tak jako neutrální reprodukci barev. Aby se zabránilo riziku vzniku odrazů v silném bočním světle, může být na objektiv nasazena sluneční clona.

Technické parametry

Ohnisková vzdálenost: 85 mm
Maximální světelnost: 1.4
Obrazový kruh: 24 × 36 mm (full frame, pasuje také na APS-C)
Bajonet: Sony E / FE
Ostření: automatické
Stabilizace obrazu:
No
Optická konstrukce: 11 členů / 8 skupin
Minimální světelnost: 16
Minimální zaostřovací vzdálenost: 90 cm
Maximální poměr zvětšení: 0.11x (1:9)
Lamely clony: 9
Průměr filtru: 77 mm
Délka: 99,5 mm
Průměr: 88 mm
Hmotnost: 568 g
Dodávané příslušenství: sluneční clona, přední a zadní krytka

Doplňkové parametry

Kategorie: SONY FE (Full-frame E)
Záruka: 2 roky