SONY A7 III + TAMRON 28-75mm f/2.8 Di III RXD FE

Kód: 1244
OPEN BOX
Neohodnoceno
Značka: SONY
81 980 Kč –7 %
A7 III + Tamron
81 980 Kč –7 % 75 990 Kč 62 801,65 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Sony Alpha A7 mark III - základní model nové řady A7 je vybavený 24megapixelovým Exmor R BSI CMOS fullframe senzorem, BIONZ X obrazovým procesorem s front-end LSI, ostřící systém pracuje na kombinaci technologií fázové a kontrastní detekce, sekvenční snímání je rychlostí až 10 snímků za vteřinu, nahrává videa v rozlišení UHD 4k 30p s S-log i HLG gamma profily. Nadchne vás OLED hledáček s rozlišením 2,36 milionů bodů a klasický polohovací 3" displej s dotykovými funkcemi. Nechybí ani 5osá stabilizace senzoru, rozšířený rozsah ISO 50-204800, USB-C 3.1, Wi-fi, NFC, duální sloty na karty a utěsnění proti vlhkosti a prachu.

Toto je zvýhodněná sada fotoaparátu SONY A7 III a objektivu TAMRON 28-75mm f/2.8 Di III RXD FE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vykreslení scén v realistických detailech

Nově vyvinutý snímač obrazu se zpětným osvětlením a zdokonalený systém zpracování obrazu splňují různé požadavky na fotografování a poskytují vysoce kvalitní obrazové možnosti, které byste očekávali pouze u fotoaparátu Full-Frame.

Nový snímač, zdokonalený obrazový procesor

Nejnovější technologie zajišťuje ohromující rychlost zpracování

Nová verze 24,2megapixelového snímače5 Exmor R™ CMOS nyní nabízí provedení se zpětným osvětlením, je doplněna nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X™ a přední technologií LSI. Tato kombinace zaručuje dvakrát vyšší rychlost načítání dat6 a 1,8krát lepší zpracování dat6.

Vyšší citlivost i rychlost čtení

35mm obrazový snímač CMOS Full-Frame se zpětným osvětlením nabízí vyšší efektivitu při zachycení světla a rozšířené obvody. Díky měděnému vinutí přispívá k rychlejšímu přenosu dat, výstupu dat při velmi vysoké rychlosti a zároveň minimalizuje šum a odhaluje jemné detaily každého snímku.

Omezení šumu u obrazů s vysokým rozlišením

Až 1,5krokové vylepšení6 v kvalitě obrazu

Rozsah ISO je zvětšen na ISO 100-51200 (lze rozšířit na ISO 50-2048007 u fotografií), zatímco technologie pro reprodukci detailů a redukci šumu podle oblasti zachovávají detaily obrazu a redukují šum. Díky výkonu ve středním až vysokém rozsahu citlivosti můžete fotografovat při vysoké citlivosti ISO, aniž by došlo ke zhoršení šumu nebo obrazu.

Jemná gradace od stínu ke zvýraznění

Dynamický rozsah až přibližně 15 kroků8

Dynamického rozsahu až přibližně 15 kroků8 je při nastavení nízké citlivosti dosaženo díky vylepšenému snímači CMOS a obrazovému procesoru, které umožňují jemnou gradaci od stínu ke zvýraznění. Tím získáte svobodu při vytváření kreativních snímků.

Věrná reprodukce barev

Přesnější reprodukce barev přímo z fotoaparátu

Kvalita reprodukce barev se výrazně zlepšila, takže snímané objekty mají přirozenější barvy, které věrné odrážejí skutečné barvy. Odstíny pleti v portrétech, modré nebe na snímcích krajiny a živé odstíny na fotografiích zátiší vypadají velmi realisticky.

Stabilnější snímky s 5osou stabilizací

Nejnovější, vysoce přesná stabilizace využívá stabilizační jednotku, gyrosenzory a algoritmy, aby se dosáhlo rychlostní výhody až 5krokové 9clony v systému, který kompenzuje pět typů chvění fotoaparátu díky široké škále objektivů a poskytuje vynikající výkon.

14bitový výstup RAW10 pro bohaté gradace

Pro dosažení plynulejší gradace zpracovávají nejnovější obrazový procesor BIONZ X a přední technologie LSI 16bitové obrazové signály. Tento procesor také umožňuje 14bitový výstup RAW10 i při snímání v tichém nebo souvislém režimu11.

4D FOCUS – výkon automatického ostření se vyvíjí

Výkon automatického ostření je nyní lepší: optimálně využívá stejná vylepšení automatického ostření jako u modelu ?9. Jakmile model ?7 III zachytí nepředvídatelně se pohybující objekty, třeba tanečníky, boxery nebo divoká zvířata, jen tak je nepustí z dohledu.

693. Neuvěřitelně vysoký počet bodů AF s fázovou detekcí

Tento fotoaparát obsahuje systém automatického ostření s fázovou detekcí a 693 body12, které pokrývají přibližně 93 % oblasti snímku a také 425 hustě poskládaných bodů automatického ostření pro detekci kontrastu13 vylepšujících ostření.

Až dvakrát14 rychlejší výkon automatického ostření

Kombinace AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině pro vynikající rychlost a sledování a přesného AF s detekcí kontrastu umožňuje důmyslnému rychlému hybridnímu AF značky Sony zachytit rychlé objekty na dokonale ostrých snímcích. Tento systém 2x zvyšuje výkon AF14.

Vylepšené sledování automatického ostření pro rychle se pohybující objekty

Výkonné automatické ostření převzaté od modelu ?9 umožňuje sledování automatického ostření s vyšší přesností pro souvislé fotografování rychlých akcí. Při rychlejším načítání snímače obrazu lze sledovat i pohyb složitých předmětů a náhlé pohyby lze přesně předvídat, což umožní zachytit rozhodující okamžiky.

Spolehlivé automatické ostření až do jasu EV-315

Pokročilé algoritmy automatického ostření přispívají k větší přesnosti automatického ostření až po tak nízké hladiny světla jako EV-315, což zajistí spolehlivější automatické ostření na tmavých místech.

Automatické ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině podporuje objektivy s bajonetem A16

Systém automatického ostření s fázovou detekcí a 693 body nezajišťuje jen pokrytí – nabízí výhody vysokého výkonu při sledování, i když upevníte objektiv s bajonetem A prostřednictvím adaptéru LA-EA3.16

AF na oči způsobilo převrat v zachycování portrétů

Model ?7 III nyní umožňuje používat automatické zaostření na oči v režimu AF-C pro rychlejší a účinnější sledování očí při fotografování. Snadné udržení optimálního zaostření na pohybující se objekty může zcela změnit vaše portrétní fotografie.

Ovládání ostření na obrazovce

Model ?7 III je vybaven funkcí zaostření dotykem a funkcí dotykového panelu, abyste mohli při současném využití hledáčku dotykem prstu intuitivně posouvat zaostřený záběr.

Automatické ostření při zvětšeném zaostření

Když je vybraná oblast ostření v hledáčku/na monitoru zvětšená, použijte pro fotografie automatické ostření a po automatickém zaostření zobrazení zvětšete. Tento postup je ideální pro zaostření na malou plochu a další fotografie s přesným ostřením.

Všestrannější nastavení automatického ostření

Citlivost sledování automatického ostření pro fotografie je možné nastavit v pěti krocích. Oblasti/ body automatického ostření se dají změnit při přepínání mezi orientací na výšku a na šířku. Nastavení bodů ostření lze přiřadit vlastním tlačítkům.

Rychlé souvislé fotografování pro zachycení vrcholných okamžiků

Model ?7 III může používat souvislé snímání rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE2 a snímání série snímků rychlostí až 8 sn./s s režimem živého náhledu. Fotoaparát také podporuje tiché snímaní18 rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE při maximálním rozlišení.

Větší jistota při souvislém fotografování

Zachyťte akci pomocí souvislého fotografování rychlostí až 10 sn./s – nebo 8 sn./s při fotografování s funkcí Live View – se sledováním AF/AE2. Při souvislém snímání19 zachytíte až 177 snímků ve formátu JPEG, 89 komprimovaných snímků RAW nebo 40 nekomprimovaných snímků RAW.

Souvislé fotografování v naprostém tichu

Tento fotoaparát umožňuje potichu snímat18rychlostí až 10 sn.,/s se sledováním AF/AE2. Při snímání různých scén je ticho zásadní a i ten nejnepatrnější šum může znamenat ztrátu šance na ideální záběr.

Záznam s funkcí proti blikání20

Pokud je zjištěno blikání umělého osvětlení, závěrka se nastaví tak, aby minimalizovala možnou nekonzistenci expozice a barev jak na snímcích při krátkých časech expozice, tak i na souvisle pořízených snímcích.

Lepší ovládání při souvislém fotografování

Skupiny snímků pořízených v souvislém režimu si můžete rychle prohlédnout, odstranit nebo k nim přidat ochranu. Můžete přejít do nabídky na obrazovce a změnit nastavení 21. Při zápisu dat můžete také přehrávat snímky.

Vysoké rozlišení 4K HDR3 4

Mimo nové funkce pro natáčení filmů v úžasném rozlišení 4K3 prostřednictvím 2,4násobného převzorkování22 je fotoaparát vybaven novým obrazovým profilem HLG (Hybrid Log-Gamma)4, který podporuje okamžité zpracování v HDR.

Rozlišení obrazu bez kompromisů

Čtení plného počtu pixelů bez pixel binning pro filmy v rozlišení 4K3

Čtení plného počtu pixelů bez pixel binning ve formátu Full-frame 35mm umožňuje 2,4krát22 zhustit objem dat nutných pro filmy ve 4K (QFHD: 3 840 x 2 160), přičemž minimalizuje efekt moiré a zubatost okrajů. Také si můžete vybrat formát Full-frame nebo Super 35mm. Záznam ve 4K3 využívá formát XAVC S při přenosové rychlosti až 100 Mb/s.

Komplexnější kvalita automatického ostření

Vylepšené rychlé hybridní automatické ostření pro pořizování videozáznamů

Hybridní AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině a AF s detekcí kontrastu udrží zaostření a spolehlivě sledují objekty v pohybu. Široká oblast AF podobná oblasti pro fotografie je nyní k dispozici i u filmů. Díky omezené rychlosti AF lze dosáhnout efektů pomalého ostření. Celkově byla vylepšena možnost přizpůsobit rychlost odezvy konkrétním scénám.

HLG (Hybrid Log-Gamma)4 pro okamžité zpracování HDR

Nový obrazový profil HLG podporuje okamžité zpracování HDR. Videa zachycená v obrazovém režimu HLG budou působit realisticky s minimem tmavých stínů a přeexponování, které ničí gradaci a detaily, a to bez gradace barev.4

Podporuje S-Log3 a zpomalený a zrychlený záznam23

Funkce S-Log3 vylepšuje gradaci ze stínů do středních tónů a rozšiřuje dynamický rozsah až do 14 kroků. Navíc vybere snímkovou frekvenci od 1 do 120/100 sn./s24 pro až 60x rychlejší pohyb a 5x pomalejší pohyb.

Spolehlivé funkce a ovládání v kompaktním těle

Model ?7 III je vylepšen o rychlé ovládání během fotografování, oslnivě ostré pohledy v hledáčku Tru-Finder, všestrannou možnost připojení, mimořádnou odolnost při fotografování pomocí různých zdrojů napájení a vysokou odolnost proti vlhkosti a prachu.

Delší výdrž baterie umožňuje dosáhnout delších a profesionálnějších záznamů

Model ?7 III může využívat baterii NP-FZ100 se zhruba 2,2násobkem kapacity baterie NP-FW50, což na jedno nabití umožňuje nasnímat až přibližně 710 fotografií25. Volitelná nabíječka baterií BC-QZ1 nabízí rychlejší nabíjení v porovnání s nabíjením pomocí USB.

Dva sloty na média, podpora UHS-II

Díky dvěma slotům na média, přičemž jeden je kompatibilní s kartou UHS-II pro rychlý zápis dat, dokáže model ?7 III provádět současný záznam nebo záznam umožňující změnu úložiště, oddělit data RAW/JPEG a snímky/videa a kopírovat data mezi kartami.

Nabídka My Menu: rychleji k oblíbeným položkám

Do nové nabídky My Menu můžete přiřadit až 30 často používaných položek k okamžitému použití. Můžete vytvořit a přizpůsobit optimální nabídku podle svých potřeb.

Funkce hodnocení

S funkcí hodnocení můžete kdekoli přímo na místě hodnotit pořízené fotografie 1 až 5 hvězdičkami, a to pomocí obrazovky přehrávání, na které se funkce ovládá, pokud má přidělené vlastní tlačítko.

Možnosti připojení pro jednoduché pracovní postupy

Port USB 3.1 Gen 1 je kompatibilní s portem USB Type-C™26 a umožňuje snadný vysokorychlostní dálkový přenos dat do počítače pro manipulaci s velkými obrazovými soubory, které vznikají při fotografování se současným připojením k počítači.

Nová softwarová sada Imaging Edge for Sony 29

Softwarová sada Imaging Edge zlepšuje kvalitu a pracovní postupy. Funkce „Remote“: ovládání fotografování na dálku, sledování na PC; „Edit“: vyvolávání dat ve formátu RAW do kvalitních fotografií; „View“: prohlížení, hodnocení a výběr fotografií.30

Capture One for Sony31

Capture One Express (for Sony) je bezplatný software umožňující vyvolávání z formátu RAW, správu a skvělé nástroje pro editaci. Placená verze softwaru Capture One Pro (for Sony) nabízí více nástrojů pro editaci a funkci propojeného fotografování. 

Doplňkové parametry

Kategorie: SONY A7 III
Záruka: 2 roky