SONY E 35mm f/1.8 OSS + slevový kupón 2% na další nákup

Kód: SEL35F18.AE
Neohodnoceno
Značka: SONY
11 990 Kč 9 909,09 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Ideální druhý objektiv. Objektiv s pevným ohniskem SEL35F18 je schopen zpracovat cokoliv – od večerních snímků (díky vysoké světelnosti) po nádherně rozostřené portréty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní a všestranný objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a velkou clonou


Všestranný víceúčelový objektiv: Vyznačuje se ohniskovou vzdáleností 52,5 mm (ekv. 35 mm) a clonou F1,8, vhodný na momentky, portréty, noční záběry a podobně.

Kompaktní a snadno přenosná: Lehký, dlouhý pou ze asi 45 mm – ideální druhý objektiv na cesty.

Ostřejší a jasnější výstup: Nový optický design snižuje sférické zkreslení a zlepšuje kontrast i na okraji. Získáte detailní a ostrý obraz.

Vestavěná stabilizace obrazu: Optický stabilizátor obrazu SteadyShot a velká clona F1,8 zlepšuje snímání z ruky při západu slunce nebo ve špatně osvětlených interiérech.

Plynulý a tichý chod: Protože motory ovládající ostření i clonu fungují velice tiše, plynule a nenápadně, jsou ideální na snímání videa.

Dolaďte zaostření: Když automatické ostření nedokáže zaostřit nebo ostří na nevhodný objekt, vložte se do věci sami a použijte přímé manuální ostření (DMF).

Sklo ED pro obraz bez chybičky: Sklo s extra nízkým rozptylem (ED) a dva asférické členy objektivu minimalizují zkreslení a zlepšují kvalitu obrazu.

Zachyťte rozostřenou krásu: Charakteristickým znakem objektivů pro bajonet E je kruhová clona. Umožní vám pořizovat nádherně rozmazaná popředí a pozadí snímku.

Dlouho vydrží, snadno se ovládá: Příjemná povrchová úprava objektivu z hliníkové slitiny v sobě spojuje špičkovou kvalitu a snadné ovládání.Sony SEL35F18. Komponent pro: SLR, Konstrukce objektivu (části/skupiny): 8/6, Minimální clona: 1,8. Kompatibilita s kamerami značek: Sony, Kompatibilní produkty: NEX-C3A, NEX-F3K, NEX-3D, NEX-C3D, NEX-5, NEX-5RK, NEX-5ND, NEX-5A, NEX-5K, NEX-F3D, NEX-3A, NEX-3K,, Maximální zvětšení: 0,15x. Barva: Černá. Průměr: 6,3 cm, Filtrový závit: 4,9 cm, Délka: 4,5 cm 
 
Objektiv
Komponent pro SLR
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 8/6
Nastavení ohniska Automatický/manuální
Pevná ohnisková vzdálenost 3,5 cm
Formát snímače obrazu APS-C
Počet membrán 7
Diagonální úhel pohledu (max) 44°
Montáž objektivu Sony E
Maximální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film) 35 mm
Stabilizátor obrazu Yes
Maximální clona 22
Minimální clona 1.8
Výkon
Kompatibilita s kamerami značek Sony
Maximální zvětšení 0,15x
Kompatibilní produkty NEX-C3A, NEX-F3K, NEX-3D, NEX-C3D, NEX-5, NEX-5RK, NEX-5ND, NEX-5A, NEX-5K, NEX-F3D, NEX-3A, NEX-3K, NEX-C3K, NEX-5N, NEX-5NK, NEX-5D, NEX-6, NEX-6Y, NEX-6L, NEX-7, NEX-7K
Manuální zaostření Yes
Automatické ostření Yes
Sluneční clona Yes
Vzhled
Barva Černá
Hmotnost a rozměry
Průměr 6,3 cm
Filtrový závit 4,9 cm
Délka 4,5 cm
Hmotnost 154 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Sony
Záruka: 2 roky