SONY E 18-105mm f/4 G OSS + slevový kupón 2% na další nákup

Kód: SELP18105G.AE
Neohodnoceno
Značka: SONY
15 490 Kč 12 801,65 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Tento objektiv G pro fotoaparáty s bajonetem E poskytuje ohromující obraz pro fotografie a filmy s flexibilitou 6x motorového zoomu. Světelnost F4 je konstantní od 18mm širokoúhlého záběru po 105mm střední teleobjektiv, s vynikajícím rozlišením a kontrastem v celém obrazu. Páčka a kroužek na tubusu objektivu umožňují nastavit rychlost zoomu a současně zachovat bezpečné a stabilní uchopení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plynulé a přesné zoomování při filmování i fotografování


Zažijte kvalitu řady G při jakékoli ohniskové vzdálenosti: Dva členy ze skla ED a 3 asférické členy uvnitř objektivu odstraňují rozmazání a zkreslení a zajistí bohaté detaily a barvy.

Stabilnější snímky: vestavěný optický stabil izátor obrazu SteadyShot snižuje chvění fotoaparátu při fotografování z ruky a zlepšuje výkon za zhoršených světelných podmínek.

Eliminace zdvojených obrazů nebo odlesků: všechny optické povrchy jsou opatřeny bílou antireflexní nanokrystalovou vrstvou, takže snímky jsou čisté a ostré, s minimálními odlesky nebo zdvojenými obrazy.

Snímky bez šumu i při slabém světle: Stálá maximální clona F4 se postará, že můžete používat vysokou rychlost závěrky, aniž byste museli zbytečně zvyšovat citlivost ISO.

Uzamknutí zaostření na pohybujících se objektech: vysoce výkonné automatické ostření snadno zachytí rychle se pohybující objekty, vzlétajícími ptáky počínaje a startujícím sprinterem konče.

Snadné, tiché motorové zoomování: elektricky poháněný zoom má plynulý a tichý chod – je ideální pro fotografování divoké přírody a natáčení filmů.

Efekty pomalého zoomu pro natáčení filmů: své filmy a dokumenty teď můžete obohatit o kreativní prvky díky řízenému stabilnímu přiblížení plynulým motorovým zoomem.

Dva způsoby, jak se dostat blíž: zoom se používá přímo pomocí vestavěných ovládacích prvků nebo páčky na objektivu, která umožňuje záznam s proměnlivou nebo fixní rychlostí.

Pořizujte záběry z dálky: i drobné detaily budou ostré a jasné díky 18–105mm objektivu se zoomem a 6násobným zvětšením.

Ujměte se kreativního ovládání: kroužek pro zaostření lze snadno uchopit a manuálně doladit snímky, zatímco tři tlačítka zaostřování vám umožní experimentovat s efekty rozostření.

Záměrné rozmazání, jen když si to přejete: můžete nastavovat kruhovou clonu tak, aby nechala vyniknout objekty v popředí před rozmazaným pozadím.

Připraven, když jste připraveni vy: jakmile se fotoaparát zapne, je objektiv se připraven k fotografování.Sony SELP18105G. Komponent pro: MILC, Konstrukce objektivu (části/skupiny): 16/12, Nejkratší zaostřovací vzdálenost: 0,45 m. Kompatibilní produkty: NEX-3/5/6/7, Maximální zvětšení: 0,11x. Barva: Černá. Průměr: 7,8 cm, Filtrový závit: 7,2 cm, Délka: 11 cm
 
Objektiv
Komponent pro MILC
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 16/12
Ohnisková vzdálenost 18 - 105 mm
Formát snímače obrazu APS-C
Maximální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film) 157,5 mm
Diagonální úhel pohledu (min) 15°
Diagonální úhel pohledu (max) 76°
Montáž objektivu Sony E
Minimální clona 4
Minimální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film) 27 mm
Objektiv
Nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,45 m
Počet membrán 7
Maximální clona 22
Ohnisková vzdálenost (ekvivalentní 35mm filmu) 27 - 157,5 mm
Výkon
Maximální zvětšení 0,11x
Kompatibilní produkty NEX-3/5/6/7
Sluneční clona Yes
Vzhled
Barva Černá
Hmotnost a rozměry
Průměr 7,8 cm
Filtrový závit 7,2 cm
Délka 11 cm
Hmotnost 427 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Sony
Záruka: 2 roky