SONY E 10–18mm f/4 OSS + slevový kupón 2% na další nákup

Kód: SEL1018.AE
Neohodnoceno
Značka: SONY
21 990 Kč 18 173,55 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Široké přírodní scenérie, architekturu i i úzké prostory interiéru dokážete zachytit s naprostou přesností, a to i za zhoršených světelných podmínek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mimořádně širokoúhlý zoom se stálou clonou F4


Experimentujte s prostorem a perspektivou: Minimální ohnisková vzdálenost pouhých 10 mm vám dává možnost zachytit strhující záběry z interiéru i dramatické scény z přírody.

Bavte se s kreativnějším ovládáním: Protože se maximální clona F4 nemění ani při zoomování, můžete daleko snadněji upravovat hloubku ostrosti.

Snímky bez šumu i při slabém světle: Stálá maximální clona F4 se postará, že můžete používat vysokou rychlost závěrky, aniž byste museli zbytečně zvyšovat citlivost ISO.

Dokonalý obraz ve špičkové kvalitě: Tři asférické členy objektivu minimalizují sférickou vadu a zkreslení, takže i při maximální cloně dochází k menším přesahům barev.

Rozostřená krása: Typická kruhová clona přispívá k tomu, že se na nezaostřených prvcích záběru vytváří nádherně plynulé kruhové rozmazání..

Pronikavá kvalita obrazu díky sklu Super ED: Sklo Super ED s extra nízkým rozptylem snižuje výskyt chromatických vad. Zajišťuje vyšší kvalitu obrazu i při ohniskové vzdálenosti 10 mm.

Vestavěná stabilizace obrazu: Optický stabilizátor obrazu SteadyShot zajistí detailní a nerozmazané výsledky při fotografování z ruky, zejména u nočních scén nebo ve špatně osvětlených interiérech..Sony SEL1018. Komponent pro: SLR, Konstrukce objektivu (části/skupiny): 10/8, Typ objektivu: Wide zoom lens. Kompatibilita s kamerami značek: Sony, Kompatibilní produkty: SONY E-Mount,, Maximální zvětšení: 0,1x. Barva: Černá. Průměr: 7 cm, Filtrový závit: 6,2 cm, Délka: 6,35 cm
 
Objektiv
Komponent pro SLR
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 10/8
Typ objektivu Wide zoom lens
Nastavení ohniska Automatický/manuální
Ohnisková vzdálenost 10 - 18 mm
Maximální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film) 27 mm
Formát snímače obrazu APS-C
Montáž objektivu Sony E
Minimální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film) 15 mm
Diagonální úhel pohledu (max) 109°
Diagonální úhel pohledu (min) 76°
Stabilizátor obrazu Yes
Nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,25 m
Počet membrán 7
Minimální clona 4
Objektiv
Maximální clona 22
Ohnisková vzdálenost (ekvivalentní 35mm filmu) 15 - 27 mm
Výkon
Kompatibilita s kamerami značek Sony
Maximální zvětšení 0,1x
Kompatibilní produkty NEX-C3A, NEX-F3K, NEX-3D, NEX-C3D, NEX-5, NEX-5RK, NEX-5ND, NEX-5A, NEX-5K, NEX-F3D, NEX-3A, NEX-3K, NEX-C3K, NEX-5N, NEX-5NK, NEX-5D, NEX-6, NEX-6Y, NEX-6L, NEX-7, NEX-7K
Automatické ostření Yes
Manuální zaostření Yes
Sluneční clona Yes
Vzhled
Barva Černá
Hmotnost a rozměry
Průměr 7 cm
Filtrový závit 6,2 cm
Délka 6,35 cm
Hmotnost 225 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Sony
Záruka: 2 roky