SONY Alpha A7 + FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS + poukaz na fotoobraz v hodnotě 1000 Kč

Kód: ILCE7KB.CE
ZVÝHODNENÝ SET
Neohodnoceno
Značka: SONY
27 990 Kč –21 %
stažený soubor
27 990 Kč –21 % 21 990 Kč 18 173,55 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Výhodná sada s objektivem 28-70mm F 3,5-5,6 OSS

Plnoformátový model α7: přenosnost a výkon v jednom. 35mm plnoformátový snímač s 24,3 MP, poloviční hmotnost oproti digitálním zrcadlovkám – nový milník na trhu kompaktních plnoformátových fotoaparátů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plnoformátový snímač CMOS Exmor® s rozlišením 24,3 MP, procesor BIONZ X, rychlé hybridní automatické ostření, hledáček OLED, objektiv SEL-2870 se zoomem

Plnoformátový snímač. Revoluční velikost.


Zachyťte detaily ve všemocném profesionálním rozlišení 24,3 MP: plnoformátový snímač CMOS Exmor® s 24,3 MP zajišťuje neuvěřitelně vysoké rozlišení, vysokou citlivost a snímky s nízkým výskytem šumu.

Pořizujte snímky standardním objektivem se z oomem pro plnoformátové fotoaparáty: Objektiv SEL-1870 pro plnoformátové fotoaparáty je ideálním partnerem pro fotoaparát α7 díky rozsahu od širokého úhlu 18 mm po teleobjektiv 70 mm a odolnosti proti prachu a vlhkosti..

Reprodukce jemných detailů a textur v reálném čase: Vysokorychlostní obrazový procesor BIONZ X rychle reprodukuje přesné detaily scény, i když fotografujete s hlubokým zaostřením..

Rozšiřte rozsah citlivosti ISO podle aktuálních podmínek: Vícesnímková redukce šumu Multi Frame NR rozšiřuje rozsah citlivosti ISO na 50 až 51200: pořídíte krásné snímky bez šumu i při nedostatečném osvětlení..

Sledujte objekty pomocí rychlého hybridního režimu automatického ostření: Široká oblast automatického ostření zajišťuje detekci kontrastu a 117 hustě rozmístěných bodů pro automatické fázové ostření vám pomůže sledovat akci..

Pořiďte přesně takový záběr, jaký vidíte v hledáčku OLED: Hledáček OLED Tru-Finder™ zobrazuje v plném rozsahu obrazu scénu ve vysokém kontrastu a rozlišení přesně tak, jak ji vidíte..

Malý, lehký a dostatečně odolný pro nároky profesionálů: Robustní tělo je vyrobeno z lehké a vysoce pevné hořčíkové slitiny a je osazeno těsněním chránícím před prachem a vlhkostí..

Bezpečný grip umožňující pohodlné fotografování po dlouhou dobu: Grip je tvarovaný tak, aby dobře seděl v dlani, a vy jste mohli pohodlně a s jistotou fotografovat i s objektivem s dlouhou ohniskovou vzdáleností..

Přesné ovládání díky přizpůsobitelným tlačítkům: Ovládací kolečko, vhodně umístěné voliče a přizpůsobitelná tlačítka umožňují doladit záběr, i když máte oko přilepené na hledáčku..

Sdílejte snímky a videa již po pořízení díky technologiím Wi-Fi® a NFC: Stačí se fotoaparátem dotknout chytrého telefonu nebo tabletu vybaveného technologií NFC a aktivuje se aplikace či sdílení snímků a videí**.

Sdílejte a zálohujte pomocí vestavěné technologie Wi-Fi®: Pomocí vestavěné technologie Wi-Fi®*** můžete jednoduše sdílet a zálohovat soubory do řady zařízení, například do chytrého telefonu, tabletu, počítače či televizoru..

Naklopte si displej LCD a pořiďte kreativní záběry v obtížných úhlech: Displej LCD lze naklopit o 90 stupňů a pořídit tak záběry z obtížných pozic nebo zajímavých úhlů..

Zobrazte snímky v detailech rozlišení 4K Ultra HD: Přeneste snímky během okamžiku kabelem HDMI® nebo pomocí technologie Wi-Fi® do televizoru s rozlišením 4K Ultra HD a na velké obrazovce si prohlédněte i ty nejjemnější detaily..

Záznam filmů v kvalitě Full HD a plynulém formátu 60p nebo klasickém 24p: Pořizujte filmy v kvalitě Full HD ve formátu 60p, který zajišťuje plynulost, nebo ve formátu 24p, který jim dodá dojem klasického filmu, a užívejte si obraz plný detailů na velké obrazovce..

Přibližte si při natáčení děj i se zvukem: Pomocí funkce Clear Image Zoom můžete zoomovat, aniž byste snížili rozlišení, a výkonné zvukové komponenty přispějí ke vhodné zvukové stopě..

Více přirozených barev: Při prohlížení záběrů na televizoru Sony s obrazovkou Triluminos se každý stín a odstín projasní a prohloubí..

Rychlé a jednoduché nasazení a sejmutí blesku a mikrofonu: Na univerzální patici můžete nasadit příslušenství, jako je například blesk nebo mikrofon..

Svoboda použití různých objektivů pro plnoformátové fotoaparáty: Vyberte si z objektivů pro plnoformátové fotoaparáty s bajonetem E nebo přidejte volitelný adaptér, na který lze nasadit širokou řadu objektivů s bajonetem A..Sony ILCE-7K, α. Typ fotoaparátu: MILC, Počet megapixelů: 24,3 MP, Typ snímače: CMOS. Digitální zoom: 4x, Ohnisková vzdálenost: 28 - 70 mm, Montáž objektivu: Sony E. Nastavení ohniska: Automatický/manuální, Režimy automatického zaostřování: Středové automatické ostření, Kontinuální automatické ostření, Contrast Detection Auto Focus, Detekc. Módy světelné expozice: Priorita clony, Auto, Manuální, Priorita závěrky, Expoziční kompenzace: ± 5EV (1/3EV step), Měření světla: Středové měření, Evaluativní (Multi-pattern), Bodové. Rychlost závěrky (min): 1/8000 s, Rychlost závěrky (max): 30 s

Doplňkové parametry

Kategorie: S VÝMĚNNÝM OBJEKTIVEM
Záruka: 2 roky