SONY alpha A5100 + 16-50

Kód: 630/CER
ZVÝHODNENÝ SET
Neohodnoceno
Značka: SONY
9 900 Kč 8 181,82 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Fotoaparát SONY ILCE-5100 je nejmenší a nejlehčí fotoaparát s výměnnými objektivy SONY E na světě. Je vybaven HD snímačem CMOS Exmor® formátu APS-C s efektivním rozlišením 24,3 Mpx a výkonným procesorem BIONZ X. Displej otočný o 180° umožňuje experimentovat s novými úhly a záběry.

  • 24,3 Mpx Exmor APS-C HD CMOS snímač
  • Kompatibilní s objektivy Sony bajonetu E a s A-mount volitelným adaptérem
  • Nový 4D focus pracující ve čtyřech rozměrech

Detailní informace

Barva: černá
centrální sklad SONY | 630/CER
9 900 Kč
8 181,82 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Fotoaparát ILCE-5000 s 20,1MP snímačem APS-C, procesorem BIONZ X a NFC/Wi-Fi®. S objektivem SEL-1650.

Nejmenší a nejlehčí digitální fotoaparát s výměnnými objektivy*


Odhalte každý detail: velký HD snímač CMOS Exmor® APS-C s rozlišením 20,1 efektivního megapixelu zachycuje více světla pro detailnější snímky plné barev.

Dokonalé detaily díky procesoru BIONZ X: velmi rychlý procesor zlep šuje podání detailů a přispívá k nižší úrovni šumu ve snímcích, které tak vypadají realističtěji.

Sledujte rychlou akci automatickým ostřením: s velmi rychlým systémem automatického zaostřování budete pořizovat přesně zaostřené snímky s čistými detaily.

Pořizujete autoportréty?: displej otočný o 180° umožňuje snadno zvolit kompozici snímku a zajistit, aby v něm bylo vše, co v něm být má.

Fotografujte a pak sdílejte pomocí NFC a Wi-Fi®: stačí jeden dotyk a můžete bezdrátově přenést fotografie a videa do chytrého telefonu, počítače či televizoru s technologií NFC.

Prosviťte celou místnost: vestavěný vysunovací blesk dokonale osvětlí lidi a objekty a pomůže vám pořídit krásně exponované snímky.

Fotografování s vysokou citlivostí: s širokým rozsahem citlivosti ISO od 100 do 16000 můžete pořizovat krásné snímky bez blesku od úsvitu do soumraku.

Špičkový automatický režim pro správné nastavení: když nestíháte přípravu, fotoaparát ILCE-5000 automaticky upraví nastavení podle scény a zajistí čisté snímky s nízkou úrovní šumu.

Pořizujte HD videa ve filmové kvalitě: natáčejte úchvatná videa 60p Full HD plná akce ve filmové kvalitě pouhým stisknutím tlačítka.

Snadné zoomování, pohodlné fotografování: zoom se snadno ovládá jednou rukou a díky gripu můžete fotoaparát při fotografování držet pevně a pohodlně.

Vtiskněte každému snímku osobitost: stisknutím tlačítka použijte u snímku kreativní efekty a ovládejte rozostření pozadí, jas a živost snímku.

Profesionální funkce, kompaktní design: pořizujte vždy profesionální snímky díky kompaktnímu tělu, které lehce schováte v brašně nebo kapse.

Komponujte pomocí Automatickým zarámováním objektů: fotoaparát automaticky upraví kompozici snímku v profesionálním stylu a uloží jak váš původní snímek, tak snímek upravený.

Používejte chytrý telefon jako dálkový ovladač: pomocí aplikace PlayMemories Mobile pro chytré telefony můžete snadno na dálku pořizovat snímky a ovládat zoom a zaostření**.

Kreativita díky službě PlayMemories Camera Apps: stahujte aplikace a experimentujte s různými efekty, např. časosběrná fotografie a snímek v pohybu, a vytvořte si osobitý styl.Sony ILCE-5000L, α. Typ fotoaparátu: MILC, Počet megapixelů: 20,1 MP, Typ snímače: CMOS. Digitální zoom: 4x, Typ objektivu: Standardní zoom, Montáž objektivu: Sony E. Režimy automatického zaostřování: Středové automatické ostření, Kontinuální automatické ostření, Flexible Spot Auto Focus, Jednorázové, Ohnisko: TTL. Módy světelné expozice: Priorita clony, Auto, Manuální, Priorita závěrky, Expoziční kompenzace: ± 3EV (1/3EV step), Měření světla: Středové měření, Evaluativní (Multi-pattern), Bodové. Rychlost závěrky (min): 1/4000 s, Rychlost závěrky (max): 30 s, Typ spouště fotoaparátu: Elektronický

Doplňkové parametry

Kategorie: S VÝMĚNNÝM OBJEKTIVEM
Záruka: 2 roky