SONY A7 II + FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS OPEN BOX

Kód: ILCE7M2KB.CEC2
OPEN BOX
Neohodnoceno
Značka: SONY
19 990 Kč 16 520,66 Kč bez DPH
Vyprodáno

OPEN BOX - STAV NOVÉHO KUSU

Plná záruka 2 roky

Akční sada s objektivem 28-70!

 

Fotoaparáty ?7 II Full-Frame s pětiosou stabilizací obrazu kombinují úžasnou kvalitu obrazu s bezkonkurenční svobodou fotografování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotoaparáty ?7 II Full-Frame s pětiosou stabilizací obrazu kombinují úžasnou kvalitu obrazu s bezkonkurenční svobodou fotografování.

Model ? Full-Frame do dlaně s pětiosou stabilizací obrazu


Pětiosá stabilizace obrazu: Model ?7 II významně rozšiřuje možnosti vyjádření kompenzováním pěti typů otřesů fotoaparátu při fotografování a snímání videozáznamů z ruky. Vysoce efektivní kompenzace 4,5 kroku umožňuje spolehlivé přiblížen í vzdálených objektů, pořizování detailních záběrů zblízka, snímání nočních scén a mnohem více – vše s minimálním rozmazáním vlivem chvění..

Kompatibilní s širokou řadou výměnných objektivů: Nová pětiosá stabilizace obrazu vám umožní užít si nedostižnou svobodu fotografování z ruky s větším počtem vašich oblíbených výměnných objektivů. Zkrácená vzdálenost k zadní hraně obruby bajonetu typu E u modelu ?7 II přispívá k vylepšení kompatibility objektivu..

Automatická optimalizace pro všechny objektivy ?: Můžete bezpečně používat své oblíbené objektivy s bajonety E a A s vědomím, že systém ?7 II bude analyzovat informace z objektivu pro účely optimalizace zachycovacího výkonu a pětiosé stabilizace obrazu pro konkrétní připojený objektiv. Při používání objektivů s bajonetem E a optickou stabilizací (OSS) kombinuje systém ?7 II nejlepší stabilizaci obrazu v objektivu a ve fotoaparátu..

Vysoce výkonné rychlé hybridní automatické ostření: Nový, vylepšený systém s rychlým hybridním automatickým ostřením poskytuje mimořádně rychlou odezvu, vysoce přesné předvídání a širokou oblast pokrytí pro automatické ostření a sledování, na které se můžete vždy spolehnout. V kombinaci se systémem automatického ostření fotoaparátů Full-Frame (o 30 % rychlejší než ?7) je úžasně rychlý a přesně předvídá pohyb objektu, takže jej budete moci bezpečně sledovat..

Fotografování AF/AE rychlostí 5 snímků za sekundu s přesným sledováním: Nyní můžete zachytit krásně, ostře a s vhodnou expozicí i objekty, které se pohybují velmi rychle. Pomůže vám v tom funkce souvislého fotografování AF/AE rychlostí 5 snímků za sekundu. Výrazně vylepšený algoritmus přesně předvídá pohyb objektu a vy jej tedy můžete bezpečně sledovat i při souvislém fotografování..

35mm snímač Full-Frame CMOS Exmor® s rozlišením 24,3 megapixelů: Snímač obrazu vytváří překrásné snímky po celé ploše a disponuje ohromujícím rozlišením 24,3 megapixelů. Můžete si užívat nízký šum, mimořádně široký dynamický rozsah a úžasně bohaté a jemné přechody. Inovace, kterých dokázala dosáhnout pouze společnost Sony, navíc reprodukují detaily věrněji, takže každá scéna vypadá neuvěřitelně reálně..

Obrazový procesor BIONZ X™: Obrazový procesor BIONZ X dokáže věrně reprodukovat struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí, a k tomu nabízí mimořádně vysokou rychlost zpracování. Společně s přední technologií LSI (Large Scale Integration), která zrychluje zpracování, poskytuje tento procesor přirozenější detaily, realističtější obraz, bohatší barevnou škálu a nižší úroveň šumu při snímání fotografií i videozáznamů..

Profesionální formát XAVC S: Chcete-li zajistit mimořádně vysokou kvalitu obrazu a minimální šum, můžete nahrávat videozáznamy ve formátu XAVC S s vysokou přenosovou rychlostí, který byl vyvinutý na základě profesionálního formátu XAVC 4K/HD. Tato funkce umožňuje nahrávání snímků v rozlišení Full HD (1920 x 1080) rychlostí 50 Mb/s (60p/50p, 30p/25p, 24p) a používá lineární PCM pro nahrávání zvuku vysoké kvality..

Robustní tělo z hořčíkové slitiny: Mimořádně kompaktní a lehké tělo je důkladně vyrobeno tak, aby odolávalo nepříznivým podmínkám při fotografování v terénu. Použití horního krytu, předního krytu a vnitřní konstrukce z pevné hořčíkové slitiny zajišťuje ideální kombinaci nízké hmotnosti, výborné spolehlivosti a stabilní manipulace..

Robustní upevnění objektivu: Byla posílena pevnost a odolnost těla a bylo vylepšeno upevnění objektivu. Výsledkem je mimořádně robustní základna pro upevnění velkých a těžkých objektivů, jako jsou superteleobjektivy a objektivy upřednostňované pro snímání videozáznamů..

Vylepšený grip a tlačítko spouště: Byl vylepšen tvar gripu a výška byla upravena tak, aby bylo zajištěno bezpečnější uchopení fotoaparátu i s namontovaným velkým objektivem. To také přispívá k lepšímu ovládání tlačítka spouště a ovládacích koleček. Navíc byl změněn tvar tlačítka spouště a toto tlačítko bylo posunuto dopředu, takže můžete fotografovat přirozeněji a s menší mírou chvění..

Reprodukce ve formátu Full-Frame bez velkých objemů: Systém ?7 II nabízí skvělé možnosti pro natáčení videozáznamů v provedení mimořádně kompaktních rozměrů. Můžete vytvářet videozáznamy s úžasnou kvalitou obrazu i zvuku. Dokonalé rozostření pozadí, pozoruhodné detaily a citlivost zajišťují realistické zachycení i tmavých scén. Funkce jako např. obrazový profil nebo režimy P/A/S/M dále rozšiřují vaše kreativní možnosti..

Hledáček XGA OLED Tru-Finder™ s vysokým kontrastem a rozlišením: Hledáček nabízí působivou viditelnost, která přispívá k pohodovému a intuitivnímu ovládání. Díky věrné reprodukci efektů nejrůznějších nastavení fotoaparátu máte přesný přehled o tom, co se objeví na konečném snímku. Pokročilý optický systém se třemi čočkami navíc zaručuje bohatou barevnou škálu a mimořádně vysoký kontrast..

Stabilní obraz v hledáčku: Všimněte si stabilizačních účinků technologie kompenzace chvění fotoaparátu v hledáčku nebo na LCD obrazovce při pořizování fotografií stisknutím tlačítka spouště do poloviny nebo zvětšením obrazu a během pořizování videozáznamů vstupem do režimu videozáznamu. I při používání teleobjektivu nebo makroobjektivu, můžete bez problémů vyladit záběry a zaostření pomocí funkce stability..

Funkce sledování s automatickým ostřením s funkcí uzamknutí: Díky vylepšené funkci automatického ostření s uzamknutím je snadné udržet zaostření na pohybující se objekty. Tato funkce analyzuje ještě více informací o scéně a pomáhá tedy zajistit použití optimálního bodu pro hladké a stabilní automatické ostření. Díky patentované technologii pokročilé analýzy obrazu společnosti Sony byla výrazně vylepšena schopnost detekování a sledování pohyblivých předmětů..

Technologie pro detailní reprodukci a technologie omezující difrakci: Technologie reprodukce detailů zachycuje věrnější detaily s přirozenějším vnímáním rozměrů, zatímco technologie omezení difrakce potlačuje ohybové jevy. Docílíte tak věrné reprodukce detailů i při fotografování s nízkým nastavením clony..

Redukce šumu ve specifických oblastech: Redukce šumu ve specifických oblastech dokáže selektivně rozdělit obraz na oblasti podle určitých vzorců (například hran, struktur nebo plochých oblastí, jako je například obloha) a v jednotlivých oblastech pak použije nejvhodnější způsob redukce šumu. Tímto lze docílit výrazně nižšího šumu a nové úrovně čistoty..

Obrazový profil: Před snímáním můžete jemně doladit vzhled záběrů úpravou gradace, barevného nastavení a detailů. Upravené parametry lze uložit společně s dalšími nastaveními jako profil a pro pozdější použití je možné uložit až 7 profilů..

Nastavení S-Log2 gamma: Toto patentované nastavení gamma společnosti Sony, které je součástí profesionálních videokamer, vytváří o 1 300 % širší dynamický rozsah pro hladké vyjádření gradace při současném omezení přeexponování a zatmění. Prostřednictvím gradace barev při následném zpracování můžete snímek s nízkou úrovní šumu a mimořádně bohatými detaily využít na maximum a dosáhnout různých typů výrazu fotografie..

Časový kód / User bit: Tato funkce umožňuje tzv. nastavení „Record Run“, kdy se časový kód aktivuje pouze během záznamu, nastavení „Free Run“, kdy se časový kód aktivuje bez ohledu na to, zda záznam běží či nikoli, metodu drop frame (pokles počtu snímků za sekundu) a metodu non- drop frame (nedochází k poklesu počtu snímků za sekundu). Výstupem modelu ?7 II může být také integrovaný časový kód, pokud se použije nastavení čistého výstupu HDMI..

Čistý výstup HDMI: Konektor HDMI usnadňuje přenos signálů videozáznamu v rozlišení Full HD v reálném čase do externího monitoru, čímž zajišťuje přesné zobrazení na velké obrazovce spolu s precizním zvukem. Tato funkce podporuje nahrávání nekomprimovaných videozáznamů na externím záznamovém zařízení a umožňuje výstup nekomprimovaných videozáznamů s vypnutím funkce zobrazení informací o snímání..

Pečlivě zpracované ovládací prvky: Ovládací prvky jsou optimalizovány pro intuitivní ovládání a okamžitou úpravu parametrů při sledování scén hledáčkem. Přední a zadní ovládací kolečka byla výrazně vylepšena a jejich pozice byla zvolena s ohledem na celkovou manipulaci tak, aby bylo možné snadnější a efektivnější otáčení. Jde o vylepšení, které svou úrovní překonává vylepšení ostatních modelů řady ?7..

Snadné přizpůsobení tlačítek: Funkce některých tlačítek si můžete přizpůsobit podle svého a fotografovat tak, jak vám to je pohodlné. Často používané funkce jednoduše přiřadíte vybraným tlačítkům. Můžete snadno přiřadit kteroukoliv z 56 funkcí kterémukoliv z 10 tlačítek a docílit tak ještě rychlejšího a intuitivnějšího ovládání a maximální praktičnosti..

Praktický výklopný LCD displej: LCD displej umožňuje vyklápění směrem nahoru v rozsahu přibližně 107 stupňů a směrem dolů přibližně v rozsahu 41 stupňů. Díky tomu můžete nastavit úhly pro širokoúhlé fotografování. Taková flexibilita v kombinaci s kompaktní mobilitou výrazně rozšiřuje možnosti fotografování. Díky technologii WhiteMagic™, která téměř zdvojnásobuje jas displeje, bude obraz na displeji zřetelně viditelný i v přímém slunečním světle..

Protiprachový systém a povrchová úprava: Aby byly vaše fotografie dokonalé, zabraňuje speciální antistatická vrstva na povrchu optického filtru usazování suchých i vlhkých prachových částic při výměně objektivu. Při výběru režimu čištění pak vibruje mechanismus pro odstranění prachu vysokou rychlostí a dochází tak k odstraňování částic, které by mohly ulpět na filtru..

Proveďte propojení se smartphonem nebo tabletem jediným dotykem!: Vestavěné technologie Wi-Fi® a NFC (Near Field Communication) umožňují rychlý přenos fotografií nebo filmů MP4 do smartphonu nebo tabletu se systémem Android™ – stačí se jimi dotknout fotoaparátu ?7 II. Dotykem mobilního zařízení a fotoaparátu můžete rovněž aktivovat funkci ovladače Smart Remote Control, která umožňuje ovládání spouště závěrky fotoaparátu ze smartphonu nebo tabletu..

PlayMemories Camera Apps™ www.sony.net/pmca: Úchvatná nová služba stahování aplikací PlayMemories Camera Apps umožňuje přidávání nových funkcí do standardního souboru funkcí fotoaparátu. Takto lze ještě lépe přizpůsobit fotografické vyjádření vašim kreativním potřebám..

Vícesnímková redukce šumu: Tento režim kombinuje čtyři záběry za účelem výrazného potlačení šumu a zvýšení citlivosti, což umožňuje zřetelné zachycení tmavých scén bez stativu nebo blesku. Rozmazání vlivem chvění fotoaparátu lze snížit i zvýšením kontrastu a detailu..Sony ILCE-7M2K, ?. Typ fotoaparátu: MILC, Počet megapixelů: 24,3 MP, Typ snímače: CMOS. Ohnisková vzdálenost: 28 - 70 mm, Minimální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film): 42 mm, Maximální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film): 105 mm. Nastavení ohniska: Automatický/manuální, Režimy automatického zaostřování: Středové automatické ostření, Kontinuální automatické ostření, Contrast Detection Auto Focus, Jednor. ISO citlivost: 100, 51200, Auto, Módy světelné expozice: Priorita clony, Auto, Manuální, Priorita závěrky, Expoziční kompenzace: ±5EV (1/2; 1/3 EV step). Rychlost závěrky (min): 1/8000 s, Rychlost závěrky (max): 60 s

Doplňkové parametry

Kategorie: S VÝMĚNNÝM OBJEKTIVEM
Záruka: 2 roky