SONY FE 90mm f/2.8 G OSS + slevový kupón 2% na další nákup

Kód: SEL90M28G.SYX
Neohodnoceno
Značka: SONY
31 990 Kč 26 438,02 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

První makro teleobjektiv se střední ohniskovou vzdáleností, bajonetem E a vestavěnou stabilizací obrazu přináší vynikající kvalitu objektivů G: ohromující rozlišení do zvětšení 1:1 a úžasný efekt bokeh na pozadí i při fotografování z ruky. Díky plovoucímu mechanismu ostření se dosahuje stále vynikajícího optického výkonu při všech zaostřovacích vzdálenostech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoké rozlišení a úžasný efekt bokeh


Proslulý efekt bokeh objektivů G na pozadí: Pro objektivy G je charakteristický krásný efekt bokeh na pozadí, díky němuž může objekt skutečně vyniknout. Individuální kalibrace každého objektivu zaručuje optimální korekci sférické aberace, což vede k jemnému vykreslení hran beze stop nevzhledného efektu „nisen bokeh“. K úžasnému efektu bokeh přispívá i kruhová clona s devíti lamelami..

Zřetelnost celého obrazu od makra po nekonečno: Makroobjektivy se často používají v širokém rozmezí zaostřovacích vzdáleností, proto byl objektiv vybaven plovoucím mechanismem ostření, který optimálně potlačuje aberaci při ostření zblízka. Díky plovoucímu systému může být objektiv menší a přitom zachovávat vynikající zřetelnost v celém obrazu, od nekonečna po nejkratší zaostřovací vzdálenost..

Přesné a tiché ostření pro fotografie a videa: Dvě skupiny ostřicích členů v plovoucí konfiguraci ostření jsou poháněny inovativním systémem DDSSM (přímý pohon ultrazvukového motoru SSM). Tím se dosahuje plynulého a přesného nastavení polohy relativně těžkých čoček, které umožňují zvětšení makro v plném formátu. Tento systém je pozoruhodně tichý a ideální pro fotografování zvířat či hmyzu i pro záznam videa..

Ostrý a čistý obraz bez stativu: Přestože je pro ostré makrofotografie obvykle vyžadován stativ, vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot (OSS) umožňuje pořizovat ostré makrofotografie i z ruky. Rychlou a přesnou stabilizaci umožňuje pohotově reagující lineární motor, který pohání těžkou stabilizační čočku..

Rychlé přepínání automatického/manuálního ostření: Pokud musíte oddálit oko od hledáčku, abyste přepnuli mezi automatickým a manuálním ostřením, pravděpodobně si pokazíte záběr. Zaostřovací kroužek na tomto objektivu je v místě, kde jej při fotografování obvykle držíte, a jeho pohybem sem a tam můžete přepínat mezi manuálním a automatickým ostřením. Neklouzavý povrch umožňuje spolehlivé držení..

Praktické umístění aretace zaostření: Stisknutím tlačítka aretace zaostření prakticky umístěného na tubusu objektivu se okamžitě uzamkne aktuální nastavení zaostření, dokud tlačítko neuvolníte. Tlačítko aretace zaostření lze využít k aretaci zaostření i v režimu souvislého automatického ostření..

Vyberte si ohniskovou vzdálenost pro rychlejší automatické ostření: Přepínač pro omezení ohniskové vzdálenosti lze nastavit pro ostření na krátkou nebo dlouhou vzdálenost v závislosti na objektu, čímž se omezí ohnisková vzdálenost a tím pádem maximálně zrychlí automatické ostření. Lze zvolit ? ~ 0,5 metru pro ostření na velkou vzdálenost, 0,5 ~ 0,28 metru pro ostření na krátkou vzdálenost nebo nastavení FULL pro ostření v plném rozsahu..

Lepší manipulace díky vnitřnímu ostření: Díky vnitřnímu ostření se při ostření pohybují jen vnitřní členy objektivu, takže se nemění celková délka objektivu. Kromě lepší manipulace s objektivem se tím také zrychluje automatické ostření a zkracuje minimální zaostřovací vzdálenost. Pokud používáte polarizační filtr, oceníte, že nerotuje závit pro filtr na přední straně objektivu..

Přibližte se, i když si zachováte odstup: Střední ohnisková vzdálenost tohoto teleobjektivu umožňuje zachovat ideální vzdálenost při makro zvětšení, takže snadněji zachytíte působivé makrosnímky hmyzu nebo jiných objektů, ke kterým se nemůžete příliš přiblížit..

Vynikající pro videa i fotografie: Nároky na objektiv při záznamu videa jsou v některých ohledech vyšší než při fotografování. Společnost Sony vyvíjí mimořádné úsilí, aby objektivy používané s fotoaparáty umožňujícími záznam videa poskytovaly potřebný výkon. Pro záznam videa jsou například zásadní minimální zvětšování a zmenšování obrazu při ostření (tzv. focus breathing) a tichý provoz..

Spolehlivě a snadno za jakýchkoliv podmínek: Spolehlivá obsluha v celé řadě podmínek je zajištěna designem, který zabraňuje vnikání prachu a vlhkosti do objektivu..Sony SEL90M28G. Komponent pro: SLR, Konstrukce objektivu (části/skupiny): 15/11, Typ objektivu: Telephoto lens. Kompatibilní produkty: Sony, Maximální zvětšení: 1x. Barva: Černá. Průměr: 7,9 cm, Filtrový závit: 6,2 cm, Délka: 13,1 cm
 
Objektiv
Komponent pro SLR
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 15/11
Typ objektivu Telephoto lens
Pevná ohnisková vzdálenost 9 cm
Diagonální úhel pohledu (max) 17°
Montáž objektivu Sony E
Minimální clona 2.8
Stabilizátor obrazu Yes
Nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,28 m
Počet membrán 9
Objektiv
Maximální clona 22
Výkon
Maximální zvětšení 1x
Kompatibilní produkty Sony
Sluneční clona Yes
Vzhled
Barva Černá
Technické detaily
Pozorovací úhel 17°
Hmotnost a rozměry
Průměr 7,9 cm
Filtrový závit 6,2 cm
Délka 13,1 cm
Hmotnost 602 g

Doplňkové parametry

Kategorie: OBJEKTIVY
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení