SONY FE 90mm f/2.8 G OSS + slevový kupón 2% na další nákup

Kód: SEL90M28G.SYX
Neohodnoceno
Značka: SONY
31 990 Kč 26 438,02 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

První makro teleobjektiv se střední ohniskovou vzdáleností, bajonetem E a vestavěnou stabilizací obrazu přináší vynikající kvalitu objektivů G: ohromující rozlišení do zvětšení 1:1 a úžasný efekt bokeh na pozadí i při fotografování z ruky. Díky plovoucímu mechanismu ostření se dosahuje stále vynikajícího optického výkonu při všech zaostřovacích vzdálenostech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoké rozlišení a úžasný efekt bokeh


Proslulý efekt bokeh objektivů G na pozadí: Pro objektivy G je charakteristický krásný efekt bokeh na pozadí, díky němuž může objekt skutečně vyniknout. Individuální kalibrace každého objektivu zaručuje optimální korekci sférické aberace, což vede k jemnému vykreslení hran beze stop nevzhledného efektu „nisen bokeh“. K úžasnému efektu bokeh přispívá i kruhová clona s devíti lamelami..

Zřetelnost celého obrazu od makra po nekonečno: Makroobjektivy se často používají v širokém rozmezí zaostřovacích vzdáleností, proto byl objektiv vybaven plovoucím mechanismem ostření, který optimálně potlačuje aberaci při ostření zblízka. Díky plovoucímu systému může být objektiv menší a přitom zachovávat vynikající zřetelnost v celém obrazu, od nekonečna po nejkratší zaostřovací vzdálenost..

Přesné a tiché ostření pro fotografie a videa: Dvě skupiny ostřicích členů v plovoucí konfiguraci ostření jsou poháněny inovativním systémem DDSSM (přímý pohon ultrazvukového motoru SSM). Tím se dosahuje plynulého a přesného nastavení polohy relativně těžkých čoček, které umožňují zvětšení makro v plném formátu. Tento systém je pozoruhodně tichý a ideální pro fotografování zvířat či hmyzu i pro záznam videa..

Ostrý a čistý obraz bez stativu: Přestože je pro ostré makrofotografie obvykle vyžadován stativ, vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot (OSS) umožňuje pořizovat ostré makrofotografie i z ruky. Rychlou a přesnou stabilizaci umožňuje pohotově reagující lineární motor, který pohání těžkou stabilizační čočku..

Rychlé přepínání automatického/manuálního ostření: Pokud musíte oddálit oko od hledáčku, abyste přepnuli mezi automatickým a manuálním ostřením, pravděpodobně si pokazíte záběr. Zaostřovací kroužek na tomto objektivu je v místě, kde jej při fotografování obvykle držíte, a jeho pohybem sem a tam můžete přepínat mezi manuálním a automatickým ostřením. Neklouzavý povrch umožňuje spolehlivé držení..

Praktické umístění aretace zaostření: Stisknutím tlačítka aretace zaostření prakticky umístěného na tubusu objektivu se okamžitě uzamkne aktuální nastavení zaostření, dokud tlačítko neuvolníte. Tlačítko aretace zaostření lze využít k aretaci zaostření i v režimu souvislého automatického ostření..

Vyberte si ohniskovou vzdálenost pro rychlejší automatické ostření: Přepínač pro omezení ohniskové vzdálenosti lze nastavit pro ostření na krátkou nebo dlouhou vzdálenost v závislosti na objektu, čímž se omezí ohnisková vzdálenost a tím pádem maximálně zrychlí automatické ostření. Lze zvolit ? ~ 0,5 metru pro ostření na velkou vzdálenost, 0,5 ~ 0,28 metru pro ostření na krátkou vzdálenost nebo nastavení FULL pro ostření v plném rozsahu..

Lepší manipulace díky vnitřnímu ostření: Díky vnitřnímu ostření se při ostření pohybují jen vnitřní členy objektivu, takže se nemění celková délka objektivu. Kromě lepší manipulace s objektivem se tím také zrychluje automatické ostření a zkracuje minimální zaostřovací vzdálenost. Pokud používáte polarizační filtr, oceníte, že nerotuje závit pro filtr na přední straně objektivu..

Přibližte se, i když si zachováte odstup: Střední ohnisková vzdálenost tohoto teleobjektivu umožňuje zachovat ideální vzdálenost při makro zvětšení, takže snadněji zachytíte působivé makrosnímky hmyzu nebo jiných objektů, ke kterým se nemůžete příliš přiblížit..

Vynikající pro videa i fotografie: Nároky na objektiv při záznamu videa jsou v některých ohledech vyšší než při fotografování. Společnost Sony vyvíjí mimořádné úsilí, aby objektivy používané s fotoaparáty umožňujícími záznam videa poskytovaly potřebný výkon. Pro záznam videa jsou například zásadní minimální zvětšování a zmenšování obrazu při ostření (tzv. focus breathing) a tichý provoz..

Spolehlivě a snadno za jakýchkoliv podmínek: Spolehlivá obsluha v celé řadě podmínek je zajištěna designem, který zabraňuje vnikání prachu a vlhkosti do objektivu..Sony SEL90M28G. Komponent pro: SLR, Konstrukce objektivu (části/skupiny): 15/11, Typ objektivu: Telephoto lens. Kompatibilní produkty: Sony, Maximální zvětšení: 1x. Barva: Černá. Průměr: 7,9 cm, Filtrový závit: 6,2 cm, Délka: 13,1 cm
 
Objektiv
Komponent pro SLR
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 15/11
Typ objektivu Telephoto lens
Pevná ohnisková vzdálenost 9 cm
Diagonální úhel pohledu (max) 17°
Montáž objektivu Sony E
Minimální clona 2.8
Stabilizátor obrazu Yes
Nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,28 m
Počet membrán 9
Objektiv
Maximální clona 22
Výkon
Maximální zvětšení 1x
Kompatibilní produkty Sony
Sluneční clona Yes
Vzhled
Barva Černá
Technické detaily
Pozorovací úhel 17°
Hmotnost a rozměry
Průměr 7,9 cm
Filtrový závit 6,2 cm
Délka 13,1 cm
Hmotnost 602 g

Doplňkové parametry

Kategorie: OBJEKTIVY
Záruka: 2 roky