SONY FE 70–200mm f/4 G OSS + slevový kupón 2% na další nákup

Kód: SEL70200G.AE
Neohodnoceno
Značka: SONY
40 990 Kč 33 876,03 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Full-Frame teleobjektiv s bajonetem E a zoomem FE 70–200 mm F4 G OSS,  kombinace vytříbené optiky řady G s vestavěnou stabilizací obrazu, provedení odolné vůči prachu a vodě, využívá antireflexní nanokrystalovou vrstvu pro minimalizace odlesků a stínových obrazů, devítidílná kruhová clona, ultrazvukový motor pro plynulé vysokorychlostní automatické ostření v celém rozsahu. Je skvělým společníkem těl fotoaparátů Full-Frame řady ?7 i dalších modelů s bajonetem E. Tento objektiv řady G také vytváří plynulý, jemný efekt bokeh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonný a přesný zoom pro fotoaparáty s bajonetem E


Antireflexní nanovrstva: Tato povrchová úprava byla specificky navržena pro zajištění přesného propouštění světla při současném snížení negativních vlivů odlesků, odrazů a stínových obrazů. Snímky tak mají vylepšený kontrast, jsou zřetelnější a jejich celková kvalita je mnohem lepší..

Optická stabilizace obrazu SteadyShot: Optický stabilizátor obrazu SteadyShot zachová stabilitu snímku, i když vaše ruce tak jisté nejsou. Kompenzací malých pohybů rukou, které mohou způsobit rozmazání a zkreslení, zajistí optická stabilizace SteadyShot brilantní fotografické výsledky – a to i při vysokém přiblížení..

Kruhová clona s 9 lamelami: Unikátní 9dílný kruhový design umožňuje, aby clona zůstala téměř dokonale kruhová i při zaclonění o dvě clonová čísla. Díky tomu je možné dosáhnout plynulejšího a přirozenějšího rozostření snímků (včetně uměleckého rozmazání neboli efektu „bokeh“) a lepšího ovládání hloubky ostrosti..

Stálá světelnost F4: Fotografování při stálé cloně F4 napříč celým rozsahem ohniskové vzdálenosti 70–200mm vám vždy přinese ostré snímky, jejichž snímání máte zcela pod kontrolou. Při plném zoomu můžete snížit nastavení citlivosti ISO a zvýšit rychlost závěrky: tak dokážete zachytit každou vteřinu akce bez obav o zkreslení způsobené šumem..

Ultrazvukový motor (SSM): Systém SSM minimalizuje vzdálenost, o kterou se objektiv při zaměřování posouvá. Zkracuje tak celkový čas zaostření a umožňuje plynulé vysokorychlostní automatické ostření v celém rozsahu teleobjektivu..Sony SEL70200G. Komponent pro: SLR, Konstrukce objektivu (části/skupiny): 15/21, Typ objektivu: Telephoto lens. Maximální zvětšení: 0,13x. Barva: Černá, Bílá. Průměr: 8 cm, Filtrový závit: 7,2 cm, Délka: 17,5 cm 
 
Objektiv
Komponent pro SLR
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 15/21
Typ objektivu Telephoto lens
Ohnisková vzdálenost 70 - 200 mm
Montáž objektivu Sony A
Diagonální úhel pohledu (max) 22°
Diagonální úhel pohledu (min)
Stabilizátor obrazu Yes
Objektiv
Minimální clona 4
Počet membrán 9
Maximální clona 22
Výkon
Maximální zvětšení 0,13x
Vzhled
Barva Černá, Bílá
Hmotnost a rozměry
Průměr 8 cm
Filtrový závit 7,2 cm
Délka 17,5 cm
Hmotnost 840 g

Doplňkové parametry

Kategorie: OBJEKTIVY
Záruka: 2 roky