SONY FE 35mm f/1.4 Distagon T* + CASHBACK 2 500 Kč + slevový kupón 2% na další nákup

Kód: SEL35F14Z.SYX
CASHBACK
Neohodnoceno
Značka: SONY/ZEISS
50 270 Kč –3 %
51d3c6ca079dedeb4cb915c6462b861d
50 270 Kč –3 % 48 990 Kč 40 487,60 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Kromě toho, že je objektiv ZEISS Distagon® Full-Frame se světelností F1,4 a ohniskovou vzdáleností 35 mm ideální volbou pro fotografování krajiny a momentek, usnadňuje také natáčení z ruky ve špatně osvětlených vnitřních prostorách a pořizování nočních záběrů. Díky malé hloubce ostrosti při nižších clonových číslech a kruhové cloně s 9 lamelami je vytváření plynulého efektu bokeh na pozadí portrétů nebo svatebních fotografií snadné. Existuje celé spektrum efektů, které lze vytvořit pouze s vysokou světelností F1,4. Minimální zaostřovací vzdálenost 30 cm umožňuje tímto objektivem pořizovat také fotografie květin a podobných objektů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ostrý a čistý obraz v celém záběru: Tři asférické členy včetně jednoho přesného členu Sony AA (Advanced Aspherical) dohromady tvoří nejmodernější optickou cestu, díky níže se účinně vyrovnává aberace a dosahuje vynikající ostrosti v celé m záběru. Této ostrosti se dosahuje i při maximální cloně, takže optický výkon je stabilní při všech nastaveních expozice..

Pro fotografování při nedostatečném osvětlení a plynulý efekt bokeh: Světelnost objektivu F1,4 usnadňuje pořízení čistých snímků při nedostatečném osvětlení i při fotografování z ruky. Kruhová clona s 9 lamelami vylepšuje jeho schopnost dosáhnout úchvatně krásného efektu bokeh na pozadí. Plynulý efekt bokeh umožňuje, aby objekty na snímcích působily silným prostorovým dojmem..

Vynikající barvy a kontrast: Objektivy ZEISS® jsou vyhlášené vynikající reprodukcí barev a kontrastem. Velmi k tomu přispívá povrch ZEISS® T* účinně potlačující falešné odrazy, které mohou zhoršit celkovou kvalitu obrazu. Omezením odlesků a vícenásobného obrazu se dosahuje lepších barev a kontrastu, díky čemuž snímky působí trojrozměrným dojmem s velkou hloubkou..

Technologie DDSSM umožňuje rychlé a přesné tiché ostření: Nový systém DDSSM (přímý pohon ultrazvukového motoru SSM) slouží k přesnému nastavení polohy těžké skupiny ostřicích členů vyžadovaných pro formát Full-Frame a umožňuje tak přesně ostřit i při nejmenší hloubce ostrosti objektivu. Systém pohonu DDSSM je také pozoruhodně tichý, takže je ideální pro záznam videa, kdy se při natáčení scény neustále mění zaostření..

Optimalizováno pro videa i fotografie: Tento objektiv je vhodný pro pořizování videa i fotografií. Kroužek pro nastavení clony nabízí přepínatelné cvakání, které lze zapnout, abyste získali dotykovou odezvu při pořizování fotografií, nebo vypnout, abyste dosáhli plynulého a tichého provozu při záznamu videa. Navíc se vyznačuje minimálním zvětšováním a zmenšováním obrazu při ostření (tzv. focus breathing), což je při záznamu videa zásadní výhoda..

Vysoká spolehlivost v drsném prostředí: Objektiv je odolný proti prachu a vlhkosti, takže zaručuje spolehlivý provoz i při profesionálním používání v náročných podmínkách..Sony SEL35F14Z. Konstrukce objektivu (části/skupiny): 12/8, Typ objektivu: Wide lens, Minimální clona: 1,4. Kompatibilita s kamerami značek: Sony, Maximální zvětšení: 0,18x. Barva: Černá. Průměr: 7,85 cm, Filtrový závit: 7,2 cm, Délka: 11,2 cm. Hloubka: 112 mm
 
Objektiv
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 12/8
Typ objektivu Wide lens
Pevná ohnisková vzdálenost 3,5 cm
Diagonální úhel pohledu (max) 44°
Maximální clona 16
Minimální clona 1.4
Počet membrán 9
Nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,3 m
Výkon
Kompatibilita s kamerami značek Sony
Maximální zvětšení 0,18x
Vzhled
Barva Černá
Technické detaily
Pozorovací úhel 44°
Hmotnost a rozměry
Průměr 7,85 cm
Filtrový závit 7,2 cm
Délka 11,2 cm
Hmotnost 630 g
Další charakteristiky
Hloubka 112 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: OBJEKTIVY
Záruka: 2 roky