SONY FE 28mm f/2 + slevový kupón 2% na další nákup

Kód: SEL28F20.SYX
Neohodnoceno
Značka: SONY
13 550 Kč –8 %
ac6763015d600615dd49d472f0aa0960
13 550 Kč –8 % 12 490 Kč 10 322,31 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Tento 28mm širokoúhlý objektiv Full-Frame se vyznačuje vysokou světelností F2.0 a výjimečným celkovým optickým výkonem. Jedná se o skvělou volbu k základnímu setovému objektivu. Propracovaná optika přináší výjimečnou ostrost v celé ploše snímku a krásně plynulý efekt bokeh. Díky světelnosti F2.0 snadněji pořídíte z ruky jasné fotky uvnitř budov nebo za slabého osvětlení. Vnitřní ostřicí mechanismus zajišťuje stabilní, tiché automatické zaostřování, které se hodí při natáčení videí i fotografování. A pokud chcete získat ještě širší perspektivu a lepší kreativní možnosti, využijte 21mm velmi širokou předsádku a 16mm předsádku rybí oko s úplným 180° pokrytím (úhlopříčně)2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozšiřte své vybavení o světelný 28mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností


Rozlišení a kontrast objektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností: Pokročilá optika s pevnou ohniskovou vzdáleností účinně minimalizuje aberaci od nekonečna až po nejmenší zaostřovací vzdálenost, takže se v celém obraze dosahuje vynikající ostrosti. Povrchy všech čoček mají vícenásobné potahy, aby se minimalizovaly odlesky způsobené protisvětlem a vícenásobný obraz a dosáhlo se maximální zřetelnosti a kontrastu objektu..

Plynulý a výrazný efekt bokeh: Kruhová clona s 9 lamelami v kombinaci s velkou světelností tohoto objektivu umožňuje vytvářet jemný a krásný efekt bokeh na pozadí..

Malý a lehký pro každodenní fotografování: Kompaktní a lehké provedení tohoto objektivu Full-Frame se ideálně hodí ke kompaktním tělům řady ?7. Díky hmotnosti 200 gramů jde o pohodlnou volbu pro momentky a každodenní používání. Vnější povrch z hliníkové slitiny dodává objektivu elegantní a vytříbený vzhled..

Prozkoumejte výkon objektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností: Ideální druhý objektiv pro fotografy používající formát Full-Frame, kteří chtějí poznat mimořádnou ostrost a výrazný potenciál vysoce výkonného objektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností. Díky optickému provedení, které obsahuje 3 asférické členy objektivu (z toho jeden pokročilý asférický člen) a 2 členy ze skla ED, se mimořádný optický výkon vměstná do kompaktního objektivu a vysoká světelnost F2,0 usnadňuje fotografování při nedostatečném osvětlení..

Speciální volitelné předsádky rozšiřují úhel záběru: Dvě volitelné speciální předsádky snadno rozšíří úhel záběru na 21mm velmi široký a 16mm rybí oko, aniž by zhoršily optický výkon nebo vizuální vzhled. Díky systému snímačů v předsádkách a objektivu se při nasazení předsádky generují správná data EXIF, což usnadňuje správu dat..

Optimalizováno pro videa i fotografie: Přesný lineární pohon vestavěný do objektivu pohání ostřicí mechanismus plynule a tiše a díky vnitřnímu ostření se objetiv při ostření neprodlužuje. Tichý provoz a stabilní manipulace představují významné výhody při záznamu videa..

Vysoká spolehlivost v drsném prostředí: Konstrukce, která brání vniknutí prachu a vlhkosti, zvyšuje spolehlivost v drsném prostředí, takže můžete s jistotou fotografovat kdekoli..Sony SEL28F20. Komponent pro: SLR, Konstrukce objektivu (části/skupiny): 9/8, Typ objektivu: Wide lens. Kompatibilní produkty: Sony, Maximální zvětšení: 0,13x. Barva: Černá. Průměr: 6,4 cm, Filtrový závit: 4,9 cm, Délka: 6 cm. Hloubka: 64 mm
 
Objektiv
Komponent pro SLR
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 9/8
Typ objektivu Wide lens
Pevná ohnisková vzdálenost 2,8 cm
Diagonální úhel pohledu (max) 54°
Minimální clona 2
Počet membrán 9
Maximální clona 22
Nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,29 m
Výkon
Maximální zvětšení 0,13x
Kompatibilní produkty Sony
Sluneční clona Yes
Vzhled
Barva Černá
Technické detaily
Pozorovací úhel 54°
Hmotnost a rozměry
Průměr 6,4 cm
Filtrový závit 4,9 cm
Délka 6 cm
Hmotnost 200 g
Další charakteristiky
Hloubka 64 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: OBJEKTIVY
Záruka: 2 roky