SONY FE 24-70mm f/4 OSS + slevový kupón 2% na další nákup

Kód: 7968
Neohodnoceno
Značka: SONY/ZEISS
22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Kompaktní výkonný objektiv Carl Zeiss® se zoomem určený pro plnoformátové fotoaparáty s bajonetem E.

Kvalita plného formátu v kompaktním zoomu: Tento kompaktní objektiv se zoomem je určen pro plnoformátové fotoaparáty s bajonetem E a umožňuje pořizovat ostré a detailní snímky..

Prozkoumejte všechny možnosti: Univerzální rozsah ohniskových vzdáleností 24–70 mm je vhodný pro celou řadu fotografických příležitostí, od intimních portrétů po působivé krajiny..

Konec stínovým obrazům: Antireflexní vrstva Carl Zeiss® T* na povrchu čoček minimalizuje odlesky a stínové obrazy a zajišťuje tak čisté a kontrastní snímky..

Vybroušený optický výkon: Pět asférických členů a jedno sklo ED (s extra nízkým rozptylem) minimalizují zkreslení a aberaci..

Stálá clona F4: Stálá světelnost F4 zajišťuje konzistentní expozici v celém rozsahu ohniskových vzdáleností bez nutnosti zvýšit citlivost ISO..

Fotografování z ruky bez rozmazání: Optický stabilizátor obrazu SteadyShot kompenzuje otřesy fotoaparátu při fotografování z ruky a zajišťuje plynulé snímky bez šumu..

Odolnost především: Objektiv si poradí s náročnými podmínkami při fotografování, a to díky utěsnění důležitých prvků na vnějším povrchu, které jsou chráněny před prachem a vlhkostí.

Plynulé a zaoblené rozostření: Kruhová clona se sedmi lamelami umožňuje přirozenější zaoblené rozostření, neboli efekt „bokeh“.