SONY FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS + slevový kupón 2% na další nákup

Kód: SEL24240.SYX
Neohodnoceno
Značka: SONY
25 990 Kč 21 479,34 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Objektiv disponuje 10× zoomem s rozsahem 24 mm až 240 mm, který šetří místo, když potřebujete cestovat nalehko, a který se vám bude hodit při focení krajiny, architektury, momentek, portrétů a v celé řadě dalších situací. Už se nebudete muset zdržovat výměnou objektivů a nepropásnete tak žádný důležitý okamžik. Propracovaná optika efektivně snižuje aberaci a zajišťuje vysoké rozlišení napříč celým snímkem. Lineární motorek zajišťuje rychlé a plynulé zaostřování. Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot (OSS) usnadňuje focení z ruky s vysokým přiblížením a za slabého osvětlení a konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti zajišťuje spolehlivý provoz i v náročných podmínkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeden objektiv pro všechny příležitosti


24mm ohnisko zdůrazňuje vizuální efekt formátu Full-Frame: Tento objektiv má širší úhel záběru než většina objektivů tohoto typu. Jeho široký úhel záběru s 24mm ohniskem představuje ve formátu Full-Frame významný rozdíl. 24mm ohnisko umožňuje dynamičtějšíperspektivu při fotografování scenérií, architektury, interiérů a spousty dalších objektů. Při všech zaostřovacích vzdálenostech je zachováno vynikající rozlišení v celém obrazu..

10x zoom zachytí objekty blízké i vzdálené: Ohnisková vzdálenost 24 mm až 240 mm pokrývá širokou škálu fotografických potřeb. Jedná se o univerzální řešení objektivu, díky němuž s sebou nemusíte nosit tolik objektivů a na rušných akcích dosáhnete maximální efektivity. Přibližte se k objektu a využijte maximálního zoomu teleobjektivu k dosažení působivé perspektivy s jemným efektem bokeh na pozadí při fotografování květin i dalších způsobech fotografování..

Vysoké rozlišení v celém rozsahu zoomu: Pět asférických členů a jeden člen ze skla ED přispívají k vysoce kvalitnímu výkonu při 24mm ohnisku v kompaktním objektivu. Účinně byly potlačeny všechny typy aberace a současně se v celém obraze dosahuje vysokého rozlišení. Pokročilý lineární motor pohání ostřicí mechanismus s rychlou a plynulou odezvou v celém rozsahu rozšířeného zoomu..

Ostřejší snímky v jakémkoli světle: Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot (OSS) usnadňuje pořizování čistých snímků při fotografování z ruky s maximálním zoomem, v interiérovém osvětlení nebo při fotografování nočních scén. Pro většinu fotografování můžete nechat stativ doma!.

Vysoká spolehlivost v drsném prostředí: Konstrukce bránící vniknutí prachu a vlhkosti pomáhá zaručit spolehlivý provoz v náročných venkovních podmínkách. Můžete směle fotografovat v mírném dešti nebo za větrného počasí..Sony SEL24240. Komponent pro: SLR, Konstrukce objektivu (části/skupiny): 17/12, Minimální clona: 3,5. Kompatibilní produkty: Sony, Maximální zvětšení: 0,27x. Barva: Černá. Průměr: 8,05 cm, Filtrový závit: 7,2 cm, Délka: 11,8 cm. Hloubka: 118,5 mm 
 
Objektiv
Komponent pro SLR
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 17/12
Rozsah clony 3,5 - 6,3
Ohnisková vzdálenost 24 - 240 mm
Montáž objektivu Sony E
Maximální clona 40
Minimální clona 3.5
Počet membrán 7
Nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,5 m
Stabilizátor obrazu Yes
Výkon
Kompatibilní produkty Sony
Maximální zvětšení 0,27x
Vzhled
Barva Černá
Technické detaily
Pozorovací úhel 61°
Hmotnost a rozměry
Průměr 8,05 cm
Filtrový závit 7,2 cm
Délka 11,9 cm
Hmotnost 780 g
Další charakteristiky
Hloubka 118,5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: OBJEKTIVY
Záruka: 2 roky