SONY FE 16-35mm f/4 OSS Vario-Tessar® T* + CASHBACK 2 500 Kč + slevový kupón 2% na další nákup

Kód: SEL1635Z.SYX
CASHBACK
Neohodnoceno
Značka: SONY/ZEISS
37 990 Kč 31 396,69 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Tento objektiv ZEISS® Vario-Tessar® Full-Frame s bajonetem E 16-35 mm se zoomem nabízí mimořádný výkon v kompaktním a lehkém provedení. Díky všestrannému rozsahu zoomu ve spojení s vestavěnou stabilizací obrazu je skvělou volbou pro architekturu, momentky, scény v interiérech, snímky skupin, krajin a mnoho dalšího, obzvláště při použití fotoaparátu Full-Frame řady ?7. Konstantní světelnost F4 umožňuje ovládání expozice a hloubky ostrosti. Provedení odolné proti prachu a vlhku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Širokoúhlý efekt v užitečném rozsahu zoomu: Rozsah širokoúhlého zoomu od 16 do 35 mm spolu s efektivní vestavěnou stabilizací obrazu činí tento objektiv ideální volbou pro pořizování momentek, scén v interiérech, skupinových snímků, kraji n a dalších, obzvláště při použití fotoaparátu Full-Frame řady ?7. Konfigurace objektivu ZEISS® Vario-Tessar® nabízí mimořádný výkon v kompaktním lehkém provedení..

Vytříbená optika přináší působivé snímky: Špičkové čistoty a minimálního zkreslení je dosaženo díky pokročilému optickému designu, který zahrnuje jeden velký člen AA a tři členy ze skla ED. Legendární povrch ZEISS® T* (T-star) ještě více zlepšuje výkon tak, že efektivně potlačuje odrazy a udržuje ostrý přirozený kontrast, obzvlášť při focení krajin..

Konstantní expozice při jakémkoli nastavení zoomu: S konstantní světelností při jakékoli ohniskové vzdálenosti můžete fotografovat se zoomem při jakékoli cloně, aniž byste se museli zabývat úpravou expozice nebo hloubky ostrosti a budete se moci soustředit jen na focení. Světelnost je F4 v celém rozsahu zoomu..

Ostré a čisté výsledky v každé situaci: Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot kompenzuje chvění fotoaparátu, které způsobuje rozmazání snímků při focení z ruky. Při focení noční scény nebo v místnosti za slabého osvětlení dosáhnete ostrých, jasných výsledků, aniž byste museli zvyšovat citlivost ISO a riskovat tak vyšší šum..

Ostrý a čistý obraz v celém záběru: Technologie asférické čočky zmenšuje objem na minimum, ale přitom zachovává plný zobrazovací výkon. Objektiv využívá kombinaci pěti asférických členů (včetně jednoho AA – objektiv s technologií pokročilých asférických členů) se 3 členy ze skla ED (extra nízký rozptyl) pro zachycení vysoce přesných snímků s úchvatným vykreslením – a to v mnohem menším modelu fotoaparátu, než jaký bychom u digitální zrcadlovky (DSLR) s podobným objektivem očekávali..

Spolehlivě a snadno za jakýchkoliv podmínek: Spolehlivá obsluha v celé řadě podmínek je zajištěna designem, který zabraňuje vnikání prachu a vlhkosti do objektivu..Sony SEL1635Z. Komponent pro: SLR, Konstrukce objektivu (části/skupiny): 12/10, Typ objektivu: Wide zoom lens. Maximální zvětšení: 0,19x. Průměr: 7,8 cm, Filtrový závit: 7,2 cm, Délka: 9,85 cm. Hloubka: 98,5 mm 
 
Objektiv
Komponent pro SLR
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 12/10
Typ objektivu Wide zoom lens
Rozsah clony 4 - 22
Ohnisková vzdálenost 16 - 35 mm
Montáž objektivu E mount
Diagonální úhel pohledu (max) 107°
Diagonální úhel pohledu (min) 44°
Minimální clona 22
Maximální clona 4
Objektiv
Počet membrán 7
Stabilizátor obrazu Yes
Výkon
Maximální zvětšení 0,19x
Technické detaily
Pozorovací úhel 83°
Hmotnost a rozměry
Průměr 7,8 cm
Filtrový závit 7,2 cm
Délka 9,85 cm
Hmotnost 518 g
Další charakteristiky
Hloubka 98,5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: OBJEKTIVY
Záruka: 2 roky