Objektiv SONY A 70-200 mm F2,8 G2

Kód: SAL70200G2.AE
+ 2 BATERIE ZDARMA CASHBACK
Neohodnoceno
Značka: SONY
ZDARMAZDARMA 96 340 Kč –1 %
d252fb22ea3b18d32530c80af918e3f2
96 340 Kč –1 % 94 990 Kč 78 504,13 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Vzhledem ke konstantní světelnosti F2,8 v celém univerzálním rozsahu zoomu od 70mm středního teleobjektivu po 200mm teleobjektiv je tento objektiv velmi vhodný pro širokou řadu scén, například sport, portréty, krajiny a mnoho dalších. Poskytuje vynikající ostrost a čistotu v celém rozsahu zoomu, s nádherným efektem bokeh na pozadí v případě potřeby. Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti přispívá k trvale spolehlivému výkonu při fotografování venku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkon a přesnost v celém rozsahu zoomu


Fotografování s 35mm plnoformátovým snímačem: Tento 35mm plnoformátový teleobjektiv se zoomem je určen pro fotoaparáty s bajonetem A a E s kompatibilními bajonetovými adaptéry Sony. Přináší vynikající kontrast a rozlišení až do samých okrajů snímků..
br />Skleněný člen pro extra nízký rozptyl: Objektivy vyrobené z běžného optického skla mají při rostoucí ohniskové vzdálenosti problémy s chromatickými vadami. Sklo s extra nízkým rozptylem (ED) tyto problémy potlačuje a přináší vynikající kontrast a kvalitu barvy napříč celou ohniskovou vzdáleností, a to dokonce i při nastavení s vysokou světelností..

Ultrazvukový motor SSM: SSM je piezoelektrický motor, který přispívá k plynulé a tiché činnosti systému automatického zaostřování. Motor dosahuje vysokého točivého momentu při pomalé rotaci a jeho odezva při startu a zastavení je okamžitá. Navíc je extrémně tichý, automatické zaostřování je proto bezhlučné. Objektivy, které jsou vybavené motorem SSM, disponují také detektorem citlivým na polohu, který přímo detekuje míru natočení čočky, což je faktor celkově zlepšující přesnost automatického zaostřování..

Antireflexní nanovrstva: Tato povrchová úprava byla specificky navržena pro zajištění přesného propouštění světla při současném snížení negativních vlivů odlesků, odrazů a stínových obrazů. Snímky tak mají vylepšený kontrast, jsou zřetelnější a jejich celková kvalita je mnohem lepší..

Kruhová clona s 9 lamelami: Unikátní 9dílný kruhový design umožňuje, aby clona zůstala téměř dokonale kruhová napříč celým rozsahem clonových čísel. Díky tomu je možné dosáhnout plynulejšího a přirozenějšího rozostření snímků (včetně uměleckého rozmazání neboli efektu „bokeh“) a lepšího ovládání hloubky ostrosti..

Konstantní maximální clona F2,8: Díky možnosti snímat se stálou clonou F2,8 napříč celou ohniskovou vzdáleností od 70 do 200 mm získáte vždy ostré snímky, jejichž snímání máte zcela pod kontrolou. Při plném zoomu můžete snížit nastavení citlivosti ISO a zvýšit rychlost závěrky: tak dokážete zachytit každou vteřinu akce bez obav o zkreslení způsobené šumem..Sony SAL70200G2. Konstrukce objektivu (části/skupiny): 16/19, Typ objektivu: Telephoto lens, Minimální clona: 2,8. Maximální zvětšení: 0,21x. Barva: Černá, Bílá. Filtrový závit: 7,7 cm, Délka: 19,6 cm, Hmotnost: 1,34 kg
 
Objektiv
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 16/19
Typ objektivu Telephoto lens
Rozsah clony 2,8 - 32
Ohnisková vzdálenost 70 - 200 mm
Montáž objektivu Sony A
Minimální clona 2.8
Počet membrán 9
Objektiv
Maximální clona 32
Výkon
Maximální zvětšení 0,21x
Vzhled
Barva Černá, Bílá
Hmotnost a rozměry
Filtrový závit 7,7 cm
Délka 19,7 cm
Hmotnost 1,34 kg
 

Doplňkové parametry

Kategorie: OBJEKTIVY
Záruka: 2 roky