Objektiv SONY A Planar T* 50 mm F1,4 SSM

Kód: SAL50F14Z.AE
+ 2 BATERIE ZDARMA CASHBACK
Neohodnoceno
Značka: SONY/ZEISS
ZDARMAZDARMA 44 310 Kč –10 %
35843cdfeefd88265cb04adb66fb9bd7
44 310 Kč –10 % 39 950 Kč 33 016,53 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Vzhledem k ohniskové vzdálenosti 50 mm na fotoaparátech Full-Frame jde o skvělou volbu pro fotografy, kteří rádi pracují s objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností, a dokonalou volbu objektivu ZEISS®. Ostrost a kontrast jsou vynikající v celém obrazu při všech nastaveních clony a kruhová clona s 9 lamelami přispívá k vytvoření nádherného efektu bokeh. Automatické ostření je tiché a pohotové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barvy, detaily i kontrast v plném formátu


Vychutnejte si pověstnou kvalitu značky ZEISS®: Objektivy Planar vyhlazují odchylky a minimalizují zakřivení pole, takže přinášejí uhlazené snímky bez zkreslení v celém plném formátu.

Snímejte bez blesku ve slabém světle: Díky cloně až F1,4 do káže objektiv maximálně využít veškeré dostupné světlo, takže se nemusíte uchylovat k použití blesku.

Nevyplašte divoká zvířata: Ultrazvukový motor (SSM) zajišťuje plynulé, tiché a nenápadné automatické ostření – opravdový kapitál při fotografování v divoké přírodě.

Ostřete přesně, pohodlně a mějte vše pod kontrolou: Komponujte záběry po svém pomocí tlačítka aretace ostření, přímého manuálního ostření (DMF) a kroužku pro zaostření, který se během automatického ostření neotáčí.

Buďte kreativní s krásnými efekty rozostření (bokeh): Kruhová clona s 9 lamelami umožňuje prozkoumat vizuální možnosti efektů rozostření (bokeh) a malé hloubky ostrosti.

Zvládněte drsné podmínky s přehledem: Se svou hliníkovou konstrukcí a utěsněním proti vniknutí prachu a kapek je objektiv připraven na všechno.

Navržen pro použití s fotoaparáty SLT od společnosti Sony: Díky svému odolnému designu je tento objektiv dokonalým partnerem pro fotoaparáty SLT, jako je například model SLT-A99 a SLT-A77 odolný proti počasí.

Zbavte se stínových obrazů: Vícevrstvý antireflexní povlak T* na všech optických površích je jedinečnou technologií společnosti ZEISS® a zajišťuje ostré, čisté snímky bez stínových obrazů.Sony SAL50F14Z. Komponent pro: MILC/SLR, Konstrukce objektivu (části/skupiny): 8/5, Typ objektivu: Standard lens. Maximální zvětšení: 0,14x. Barva: Černá, Způsob uchycení: Bajonet. Průměr: 8,1 cm, Filtrový závit: 7,2 cm, Délka: 7,15 cm. Rozměry ( výška x průměr): 81 x 71,5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: OBJEKTIVY
Záruka: 2 roky