Objektiv SONY A Vario-Sonnar T* 16–35 mm F2,8 ZA SSM II

Kód: SAL1635Z2.SYX
+ 2 BATERIE ZDARMA
Neohodnoceno
Značka: SONY
ZDARMAZDARMA 74 660 Kč –9 %
dbd74b3334fc97b3de2a80f57eae0809
74 660 Kč –9 % 67 990 Kč 56 190,08 Kč bez DPH
centrální sklad SONY

Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* 16–35 mm F2,8 se zoomem je oblíbeným modelem. Nyní jsme jej ještě zdokonalili, aby dokázal nabídnout lepší výkon. Díky skvělému kontrastu a rozlišení v ohniskových vzdálenostech s mimořádnou šířkou nabízí dynamickou paletu pohledů a perspektiv. Nová verze omezuje vícenásobný obraz a zlepšuje čistotu obrazu, vylepšený systém umožňuje rychlejší sledování a celý objektiv je odolný proti prachu a vlhkosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalita, která dokáže zachytit detaily: Tři asférické členy, jeden člen ze skla Super ED (Extra-low Dispersion) a jeden člen ze skla ED v přesném optickém provedení zajišťují nejlepší rozlišení a kontrast v kategorii objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností. Zákla dní optické provedení se neliší od původní verze a nabízí skvělou kvalitu širokoúhlého záběru s naprosto minimálním zkreslením..

Asférické členy zvyšují výkon: Asférické členy objektivu jsou na výrobu náročnější než klasický sférický typ. Když jsou ale vyrobeny kvalitně, dokážou potlačit řadu optických aberací na velmi nízkou úroveň. Tento objektiv je vybaven třemi asférickými členy, které přispívají ke špičkovému celkovému optickému výkonu..

Sklo Super ED a ED omezuje aberaci barev: Objektiv je vybaven jedním členem ze skla Super ED (Extra-low Dispersion) a jedním členem ze skla ED, které výrazně snižují chromatickou vadu, zejména při dlouhých ohniskových vzdálenostech. Sklo Super ED zajišťuje lepší kompenzaci chromatické vady, zejména při dlouhých ohniskových vzdálenostech..

Čistý obraz a rychlé funkce pro širokoúhlé záběry: Konstantní světelnost F2,8 v celém rozsahu širokoúhlého zoomu nabízí konzistentní nastavení expozice při jakékoli ohniskové vzdálenosti a vylepšené fotografování za nedostatečného osvětlení. Během přibližování si nemusíte dělat starosti se světelností ve vztahu k expozici. Nyní získáte skvělé snímky z ruky i v interiérech nebo za nedostatečného osvětlení..

Plynulé a tiché ostření pomocí ultrazvukového motoru: Ultrazvukový motor (SSM) je piezoelektrický systém, který ovládá vnitřní mechanizmus ostření objektivu Vario-Sonnar® T* 16–35 mm F2,8 ZA SSM II a zajišťuje plynulé a tiché automatické ostření bez otáčení přední části. Jeho schopnost dosáhnout vysokého točivého momentu při nízkých otáčkách přispívá k rychlému zahájení a ukončení odezvy a také k přesnému nastavení do správné polohy..

Přepínač režimu ostření a tlačítko přidržení: Kromě pohodlného umístění a plynulé funkce všech ovládacích prvků je tento objektiv vybaven i přepínačem režimů ostření a tlačítkem přidržení zaostření na tubusu a nabízí lepší možnosti zaostření i ovládání..

Omezení odlesků zvyšuje kvalitu snímku: Povrchová úprava ZEISS® T* (T-star) ještě více omezuje vícenásobný obraz a posouvá již tak vysokou kvalitu snímků na novou úroveň..

Nádherný efekt bokeh na pozadí: Kruhová clona s 9 lamelami vytváří v případě potřeby ve spolupráci se světelností F2,8 tohoto objektivu nádherně plynulý efekt bokeh na pozadí s přirozenými vysokými jasy. Jemné rozostření pozadí může zajistit, že zaostřený hlavní objekt na snímcích skutečně vynikne s téměř trojrozměrnou hloubkou..

Odolnost proti prachu a vlhku: Ty nejzajímavější snímky se často pořizují za náročných podmínek. Proto byl při konstrukci objektivu kladen důraz na odolnost proti prachu a vlhkosti, abyste se při pořizování takových snímků mohli na tento model spolehnout..Sony SAL1635Z2. Konstrukce objektivu (části/skupiny): 17/13, Typ objektivu: Wide lens, Minimální clona: 2,8. Maximální zvětšení: 0,24x. Barva: Černá. Průměr: 8,3 cm, Filtrový závit: 7,7 cm, Délka: 11,4 cm 
 
Objektiv
Konstrukce objektivu (části/skupiny) 17/13
Typ objektivu Wide lens
Ohnisková vzdálenost 16 - 35 mm
Diagonální úhel pohledu (min) 44°
Diagonální úhel pohledu (max) 83°
Montáž objektivu Sony A
Počet membrán 9
Minimální clona 2.8
Nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,28 m
Maximální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film) 52,5 mm
Objektiv
Minimální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film) 24 mm
Maximální clona 22
Výkon
Maximální zvětšení 0,24x
Sluneční clona Yes
Vzhled
Barva Černá
Technické detaily
Pozorovací úhel 83°
Hmotnost a rozměry
Průměr 8,3 cm
Filtrový závit 7,7 cm
Délka 11,4 cm
Hmotnost 872 g
Obsah balení
Taška součástí balení Yes

Doplňkové parametry

Kategorie: OBJEKTIVY
Záruka: 2 roky