Hähnel Procube 2 - duální nabíječka pro FZ-100, FW50 a tužkové baterie

Kód: 1043
Neohodnoceno
Značka: Hähnel
2 381 Kč 1 967,77 Kč bez DPH
Na dotaz

Profesionální duální nabíječka Hähnel ProCUBE2 s vyměnitelnými platy umožňuje nabíjet různé typy Li-ion baterií a díky dvěma zásuvkám můžete nabíjet dvě stejné baterie současně.

Jednotlivá nabíjecí plata do zásuvek zapadají bez potřeby připojení kabelem, což je pro uživatele velmi příjemné a jednoduché řešení. Jedno z plat je určeno pro nabíjení až 4ks AA baterie a slouží nejen k jejich nabíjení, ale také uschování když je nepoužíváte, čímž se rozšiřuje využití této nabíječky.

Profesionální nabíječka ProCube2 je jediná nabíječka, která komunikuje oběma směry. Inteligentní čip rozpozná typ baterie a podle toho upravuje napětí, čímž chrání životnost baterie a udržuje. Díky tomuto čipu umí také zjistit celkovou zůstatkovou kapacitu baterie při plném nabití, protože tato kapacita se časem snižuje.

Velmi stylový, elegantní a moderní kovový vzhled těla nabíječky je obohacen o LCD displej, který indikuje nejen stav nabíjených baterií (%), ale také přidané množství energie (mAh) během nabíjení.

Hodnota mAh neudává celkovou kapacitu baterie, ale zobrazuje množství energie, které bylo přidáno do akumulátoru během nabíjení. Tato informace je důležitá hlavně při krátkém nabíjení z důvodu nedostatku času, kdy není možné dobít baterii naplno.

Hlavní vlastnosti:
Možnost nabíjení 2 stejných baterií zároveň
Jednoduchá výměna nabíjecích plat
Speciální plato pro nabíjení AA baterií
Chytrá a rychlá IC kontrola nabíjení s vysoce kvalitním LCD displejem
Integrovaný USB nabíjecí vstup 2.1A, který rozpozná a nabije většinu USB zařízení (Android a iOS smartphony a tablety, atd.)
Vyměnitelné nástavce pro Evropu, USA a UK v balení
12V adaptér do auta v balení
Odolné kovové tělo

Obsah balení:
Nabíječka ProCUBE2
Nabíjecí plata pro Li-ion baterie
Nabíjecí plato pro AA baterie
Adaptér do auta
Síťový adaptér
3 vyměnitelné nástavce pro Evropu, USA a UK
Nástroj pro výměnu plat

Modely a Kompatibilita:
Sony: NP-BX1 | NP-FW50 | NP-FZ100 ( a ekvivalenty třetích výrobců)