Cybershot DSC-RX100

Kód: DSCRX100.CEE8
Neohodnoceno
Značka: SONY
16 399 Kč –45 %
4cbfd8fc8dbf3deb52ffbaa98107de5e
16 399 Kč –45 % 8 990 Kč 7 429,75 Kč bez DPH
centrální sklad SONY
20,2MP snímač CMOS Exmor® typu 1.0, Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* F1,8 s 3,6x optickým zoomem, možnost plného manuálního ovládání pro kreativní fotografování, technologie SteadyShot omezuje rozmazání i za slabého osvětlení, možnost nádherného videa v rozlišení HD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snímač CMOS Exmor® typu 1.0 s rozlišením 20,2 megapixelu, objektiv F1,8, 3,6x optický zoom, Full HD 50p, 7,5cm (3,0") displej LCD

Pokročilý fotoaparát Cyber-shot™ s velkým snímačem a kvalitním světelným objektivem


Výkonné zobrazování v menším balení: spousta funkcí v útlém kompaktním fotoaparátu v hliníkovém šasi, které šetří hmotnost, a s jedinečným objektivem AA (Advanced Aspherical).

Styl a mobilita bez kompr omisu: elegantní design v pevném a lehkém hliníku; kvalitní kovové ovládací prvky přidávají dotyk luxusu.

Větší snímač znamená více detailů: snímač CMOS Exmor™ typu 1,0 s rozlišením 20,2 efektivního megapixelu zaručuje spoustu detailů ve fotografiích a Full HD videích a také vysokou citlivost.

Zdokonalte detaily a zachyťte akci: vysokorychlostní obrazový procesor BIONZ podporuje snímání v sérii rychlostí až 10 snímků za sekundu a zaručuje dokonale čisté, přirozené snímky.

Více světla zajistí lepší snímky: objektiv Vario-Sonnar® T* od výrobce Carl Zeiss® disponuje extra velkým rozsahem světelnosti F1,8 a umožňuje tak vytvářet jemné efekty rozostření.

Dolaďujte snímky jako profesionálové: citlivý ovládací kroužek umožňuje intuitivní úpravy expozice, zoomu, obrazového efektu a dalších funkcí dotykem konečku prstu.

Videa stisknutím jediného tlačítka: pořizujte kvalitní videa v kvalitě Full HD 1080i díky velkému snímači a světelnému objektivu.

Videa jako filmy v kině: vytvářejte plynulá videa, připomínající filmy, v režimu progresivního snímání 1920 x 1080 50p; kontrolujte své snímky pomocí expozičních režimů P/A/S/M.

Plynulejší a stabilnější záznamy: stabilizace obrazu SteadyShot s aktivním režimem SteadyShot kompenzuje otřesy fotoaparátu i při chůzi nebo při používání zoomu; zároveň kompenzuje vlnitý pohyb.

Skvělé výsledky jednoduše: špičkový automatický režim upravuje nastavení fotoaparátu a dosahuje ostrých snímků s nízkým obsahem šumu a vysokým dynamickým rozsahem.

Zřetelnější snímky za slabého světla: režim vícesnímkové redukce šumu Multi Frame NR umožňuje díky rozsahu citlivosti až ISO 25600 dosáhnout za velmi slabého světla čistějších snímků.

Zaměřte se na svůj objekt: s rychlým a přesným systémem automatického zaostřování nezmeškáte žádnou akci a vše bude krásně ostré, dokonce i při záludném slabém osvětlení.

Zaostřujte podle libosti: vychutnejte si úplnou kontrolu nad bodem zaostření; vyberte ze dvou režimů automatického zaostřování nebo zaostřete manuálně jako u digitální zrcadlovky.

Přitáhněte si objekt k sobě: funkce Zoom s čistým obrazem zvyšuje rozsah zoomu na 7,2x, aniž by se snížil počet pixelů a vy tak přišli o detaily u zvětšenin.

Pro portréty vašich blízkých a přátel: funkce Automatická kompozice portrétů automaticky rozpoznává obličeje a provádí ořez okrajů snímku, takže vytváří užší, stylovější kompozice bez větší námahy.

Jemné úpravy snímků: doveďte své snímky k dokonalosti jedním ze šesti kreativních stylů podle scény nebo svých kreativních preferencí.

Prohlížejte si své kreativní úpravy: provádějte rychlé jednoduché úpravy barev, jasu a dalších nastavení obrazu – změny se projeví v reálném čase na náhledu.

Dejte průchod svému uměleckému já: s působivými režimy obrazových efektů můžete zpracovávat fotografie již ve fotoaparátu; k dispozici jsou efekty od fotoaparátu pro děti a HDR malování po akvarel.

Obraz displeje zřetelný i ve slunečním světle: jasný, 7,5cm (3") displej LCD Xtra Fine s technologií WhiteMagic™ pro vysoký kontrast a obraz plný detailů i při snímání venku.

Zvěčněte momenty, které se nebudou opakovat: vysokorychlostní režim sériového snímání zmrazí akci v sérii pořízené rychlostí až 10 snímků za sekundu.Sony Digitální kompaktní fotoaparát RX100, Cyber-shot. Typ fotoaparátu: Kompaktní fotoaparát, Počet megapixelů: 20,2 MP, Velikost obrazového senzoru: 1/2". Optický zoom: 3,6x, Digitální zoom: 54x, Ohnisková vzdálenost: 28 - 146 mm. Režimy automatického zaostřování: Středové automatické ostření, Sledování obličeje, Flexible Spot Auto Focus, Multi Point Auto Focus. ISO citlivost: 125, 200, 400, 800, 1600, 3200, Módy světelné expozice: Auto, Manuální, Expoziční kompenzace: ± 3EV (1/3EV step). Rychlost závěrky (min): 1/2000 s, Rychlost závěrky (max): 30 s

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMPAKTY (RX100)
Záruka: 2 roky